Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehet hogy pszihopata szadista...

Lehet hogy pszihopata szadista vagyok?

Figyelt kérdés
Ha valaki rámnéz és nem tetszik ahogy rámnézett elképzelem ahogy brutálisan megölöm és megizzadok a gondolattol is hogy de jo lenne megtenni a szivem gyorsabban ver ha valaki ártani vagy bántani akar annak is elképzelem a brutális kivégzését a saját kezemmel és izgalomba hoz iszonyatosan.De az állatokat meg imádom ha kutyakinzásrol vagy bármi hasolorol olvasok elsirom magam de embert szo nélkül tudnék ölni. Egy 2o éves lány
2012. dec. 30. 16:31
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Ugyanugy érzek ahogy az utolso irta, ha tudnám hogy nem derül ki nem egy embert ölnék meg
2012. dec. 30. 20:28
 12/17 anonim ***** válasza:
55%
De most ez így jó? Akármi is okozza, ezek nem egészséges gondolatok! Kérlek, szánd rá magad egy pszichológusra!
2012. dec. 31. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
68%
Tudom miről beszélsz..nem tudom, ismered-e a Dexter című sorozatot. Nos..ha megtudnám csinálni, amit ő szívesen megtenném. És állatokat én sem tudnék bántani..
2013. jan. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nos, húszévesen sokunknak vannak/voltak hasonló, vagy még durvább ideái. Sztem kinövöd.
2013. jan. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Sosem lehet tudni... tanacs: szerintem ezt erezned kell. Fogj egy baltat, menj vegig ijeszto fejjel az utcan, aki nem szimpi azt kinozd meg, aztan nyald le a vert a baltadrol, ha jo erzes akkor pszihopata vagy, ha utana emiatt lelkiismeretfurdalasod lesz es megbanod akkor nem. Proba szerencse... ha balta kene akkor barkacsaruhazat ajanlom vagy irj privatba es segitek valasztani!
2014. dec. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Én ellenkező neműeket kínoznék szívesen, hallani a hangjukat, ahogy üvöltenek a gyötrelemtől, ráébreszteni őket, hogy mekkora pondrók az eGO-juk mögött, figyelni, ahogy a fájdalom által lesüllyednek arra a legalja szintre, ahol nem ők kb. az istenek, hanem szánalmas senkik.


Sőt, megsüketíteném őket, hogy még inkább szenvedjenek, gyantát tennék a fejükre, aztán lehúznám róla az egészet (haha, mintha szőrtelenítenék!)

2019. ápr. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Valószínűleg te nem pszihopata vagy, bár ugyan a filmek nem így festik le őket, de a pszihopaták nem mindig egy vérengző tömeggyilkos őrültek (mindig vannak ugyan kivételek)


Pl ők az embereket tárgyaknak tekintik, amik segítik őket eljutni a céljukhoz, és már csak az hogy felmerült benned a kérdés hogy az vagy igazolja h nem vagy az, mivel ők mindig arra törekszenek hogy egy tökéletes külső mögé rejtsék igazi énjüket.


Őnekik nincsenek érzéseik, pl nem tudnak félni, vagy szeretni, egyszerűen nem tudják milyen félni vagy szomorúnak lenni, és ezt most nem átvitt értelemben mondom: nem képesek rá hogy érezzék ezeket az érzéseket.


+ ők elvileg pontosan tudják hogy mik ők (eltérően a szociopatáktól), hogy ők eltérnek többi embertől, bár ugyan lehetnek úgymond pótló érzéseik, de ezek nem igaziak és csak a színjátékhoz szükségesek. Magyaránt egy pszihopata nem feltétlenül egy őrült sorozatgyilkos, hanem egy olyan ember akit senki és semmi nem érdekli (még a következmények sem) a célján kívül, annyit még hogy nekik mindig kell valami inger, utálják a szokásost és az unatkozást is, ezért szoktak sokszor törvényt szegni is, vagy akár ölni.


De azért a helyedben megnézetném magamat egy dokival, mert nem tűnik ez egészségesnek.

2022. nov. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!