Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mégis mi történt velem? Hogy...

Mégis mi történt velem? Hogy lábaljak ki ebből?

Figyelt kérdés

Mindig is társasági ember voltam, imádtam bulizni, barátkozni. Bár nem voltam jó kislány...volt pár drogos ügyem, meg sosem volt senki elég jó. De éreztem, hogy élek. Most..már csak vagyok.

Olyan szinten reményvesztettnek, és érdektelennek érzem magam, mint még soha..már jó ideje nem akarok emberek közé menni. Utálok ismerősökkel találkozni, mert tudom, hogy akkor beszélni kell velük..Csak azért járok el valahova, hogy a barátom ne vegye észre, hogy valami nincs rendben(persze azért látja)..Ő az egyetlen dolog ami életben tart..hogy Ő van..máskülönben már megöltem volna magam. Pedig nem akarom! Egy rohadt paradoxon az életem..Nem értem, hogy mi történt velem..és hogy hogyan vessek véget neki?


2013. jan. 1. 23:12
 1/4 anonim ***** válasza:
fordulj szakemberhez, mondjuk pszichológushoz... nem biztos hogy kell az orvos
2013. jan. 2. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Orvos? Nem is gondoltam orvosra..se szakemberre..én csak..nem akarom, hogy hányingerem legyen mindentől.
2013. jan. 2. 11:20
 3/4 anonim válasza:
Nekem is volt már ilyen/ilyesmi, bár én tudom, hogy mitől. ( vizsgaidőszak ) Próbálj meg kimozdulni, pároddal járjátok be a kedvenc helyeiteket. Csinálj olyan dolgokat amiket szeretsz, amiben sikerélményed van. ( Én pl. szeretek süteményeket tortákat díszíteni vagy festeni.. )
2013. jan. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

B@szki, detto ugyanebben a helyzetben vagyok!! Nekem is volt társasági fiatal(abb) korom, drog, bulik ezerrel, folyton jókedélyű voltam, lelkes, pörgős, meg mindenben csak a pozitív oldalt láttam - de még a legrosszabb helyzetben is. Sok barátom mondta azt nekem, hogy azért szeret, mert mindig olyan pozitív vagyok és fel tudok vidítani másokat is.

Aztán kb. 2-3 éve érzem magamon, hogy ezt mintha elvágták volna és minden idegesít, az embereket kerülöm, még az ismerőseimet is, nehogy beszélgetni kelljen, ugyanez, ugyanez... nem járok sehova (én is csak a kötelező "kiruccanásokra" a barátom miatt, hogy ne vegye észre, de persze Ő is tudja, mint rólad a Te barátod).

Párszor kiültem már az ablakba itt az ötödiken, hogy akkor én most kiugrok... és mindig az tartott csak vissza, hogy van a barátom és neki nagyon fájna - de ha Ő nem lenne, simán megtettem volna...

Egyszer elmentem pszichológushoz - kb. fél órán keresztül hagyta hogy beszéljek a problémáimról, meg mindenről és a fél óra múlva csak annyit kérdezett, hogy oké és akkor ő most miben is segíthet...? Na kössz... ennyit a szakemberekről... :S

Ha megtudtad valakitől, hogyan lehet ebből a hangulatból kimászni, majd írd meg légyszi nekem is, mert erre én is kíváncsi vagyok...

2013. márc. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!