Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Aki kigyógyult pánikbetegségbő...

Aki kigyógyult pánikbetegségből az mennyi idő múlva érezte, hogy már gyógyult?

Figyelt kérdés
Milyen módszerrel gyógyult meg (gyógyszer, terápia)? Mikor tudatosult benne, hogy már gyógyult? Mennyi ideig tart a gyógyulási folyamat?

2013. jan. 3. 06:25
 1/1 anonim válasza:
Én több mint 2 évig próbálkoztam mindenféle terápiával, eredmény nélkül. Végül a kvantumgyógyítás volt az, ami segített - 4 kezelés után. Mivel már az első kezelést követően megszűntek a rohamok és a gyógyszereket is 1 nap alatt le tudtam tenni, ekkor tudatosult, hogy jó úton járok. A 4 kezelés után már egyszerűen csak éreztem, hogy "olyan vagyok mint régen". De azt hiszem, szerencsém volt. Az, hogy végül kinek milyen terápia segít és mennyi ideig tart a gyógyulást szerintem egyénfüggő és sajnos semmire sincs garancia.
2013. jan. 4. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!