Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Éltetek át olyat, hogy a...

Éltetek át olyat, hogy a párotok kigyógyult a pánikbetegségből?

Figyelt kérdés
Az enyém az, és nemigen tudom rávenni, hogy pszichiáterhez menjen. Ha van hasonló cipőben járó, érdekelne, ő hogy éli/élte meg.
2009. ápr. 1. 20:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyik barátnőm pánikbeteg, úgy 2-3 éve, lassan már le is százalákolják mert nem képes dolgozni sem. Állandóan szédül, instabilnak tart mindent, mintha mindig egy szakadék felett egyensúlyozna, és kissé zavart is a személyisége, és nem a gyógyszertől van amit szed, mert előtte is ilyen volt. Egy ismerősöm pedig elvileg úgy néz ki kigyógyult!!! Volt osztálytársam, és nemrég hallottam hogy 4 év után csökkentik a gyógyszereit, mert javul.
2009. ápr. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pedig jobb lenne ha elmenne.Az én párom is szenvedett tőle,neki éjszaka jöttek a rohamok.Arra ébredt hogy nem kap levegőt,nyomást érzett a szíve táján,azt hitte szívinfarktust kap.A második ilyen eset után,irány a kórház(éjjel),ekg-ra rakták,vizsgálták,de minden tökéletes volt.A háziorvos küldte pszichiáterhez.Gyógyszert kapott,elmúlt neki.Most már nagyon ritkán jön elő és sokkal gyengébben,és az a legjobb hogy tudja saját maga kontrollálni.
2009. ápr. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szerintem is jó lenne, de egyszer járt egy béna pszichológusnál, és azóta nem akar menni, nem hisz ebben a "hókuszpókuszban". A pszichiátere csak gyógyszert írt föl, azt szedi, ha elfogy, visszamegy, doki megkérdezi, hogy javult-e, mire ő: nem. Erre doki: akkor szedje tovább. Úgy tűnik, a Te párodat nem volt nehéz meggyőzni...
2009. ápr. 1. 22:06
 4/4 anonim válasza:
zia!!! Nekem is volt(van néha)pánik betegségem.volt h énis halálfélelmet éreztem vagy hogy elájulok...nem mertem menni sehova egyedül .nagyon féltem . szorongtam,görcsbe volt a gyomrom,stresszeltem,meg minden más!! Én egyedül küzdöttem le, orvosok pszichiáterek nélkül több mint egy év kellet hozzá de nem szedtem semmi gyógyszert meg nyugtatokat semmit!!! A barátom volt mellettem. A legfontosabb dolog az hogy el kell terelni a figyelmét! eleinte nehéz.. foglalja el magat mindig csináljon valamit h még véletlenül se kattogjon ezen!igyon sok vizet sokat és mondja magának azt h ez hülyeség. mert igazából ezt bebeszéli magának az ember! !De gyógyszert ne szedjen mert nem segit(csak nyugtat de elmúlik a hatása) , függöséget okoz! nekem sikerült! néha elöjön de leküzdöm! legyen erös!
2009. szept. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!