Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Aláztak már meg nyilvánosan?

Aláztak már meg nyilvánosan?

Figyelt kérdés

egyszer nagyon csúnyán üvöltött velem a szomszéd,elhordott mindennek ,mert a kutyám átszökött és belefetrengett a virágágyásába.. fél utca hallotta,ha eszembe jut,mindig szégyenkezem :(


L18


2013. jan. 3. 10:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen, bár eltelt pár év, mire rájöttem, hogy nem engem hanem saját magát alázta meg az illető (mint ahogy nálatok is a szomszéd).


Gyerek voltam. A boltban voltam, és folyt az orrom. A kabátomból kivettem a zsepit, megtöröltem az orrom és visszatettem a zsepit a zsebembe. Ott termett egy eladó és jó hangosan megkérdezte, hogy mit dugtam a zsebembe, és azonnal pakoljak ki egy tálcára. Megijedtem, kipakoltam, persze a zsepin kívül semmi más nem volt a zsebemben. Azt se mondta elnézést, semmi... Mint egy kivert kutya, úgy mentem haza, napokig sírtam, végül anyunak elmondtam. Ő ismerte az eladót, bement és elbeszélgetett vele. Soha nem tettem be a lábam többet abba a boltba, amig az a nő ott dolgozott. Rég volt már :)

2013. jan. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen, gyerekkoromban sokszor, pl. tanárok, az osztály előtt. Mindkettő angolt tanított és mindkettőnek az volt a baja, hogy keveset jelentkezek. Egyik se próbálta meg normálisan rendezni a dolgot, inkább sorozatosan aláztak, szégyenítettek meg 20-30 ember előtt.

A másik kedvenc sztorim mikor majdnem elgázoltak mert siettem át az utcán hogy ne késsek el (lehettem vagy 9 éves), és közben pirosra váltott a lámpa. Nem történt semmi különös, csak ketten rámdudáltak, viszont onnantól kezdve attól volt hangos az utca hogy mekkora f*sz vagyok (szó szerint!), hogy b*sszam meg a k*rva anyámat, meg hogy mi az istent csinálsz te kis k*csög.

Sajnos előfordul az ilyesmi, magukat felnőttnek érző, 30-40-50 éves emberek ÉLVEZIK ha gyengébb gyermekeket alázhatnak mindenki előtt. Aztán majd befogják az arcukat ha látják hogy felnőtt vagy. Legszívesebben bosszút állnék ezeken az embereken, de nem tudom már kik voltak :) A tanáraim idegrendszere meg már remélem felmondta a szolgálatot és a szívinfarktus és az agyvérzés felé közelítenek!

2013. jan. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
hát igen..sajnos sokan túlreagálják a dolgokat:((
2013. jan. 3. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!