Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szégyenlősség nyilvánosan?

Szégyenlősség nyilvánosan?

Figyelt kérdés
mért van az hogy nem tudok nyilvánosan mások melett pisilni? nem érzem magam szégyenlősnek de akárohgy kell pisilnem mások melett nem megy. van ötletetek hogyan lehetne megváltoztatni hogy nyilvánosan is tudjak? F
2010. márc. 6. 13:38
 1/7 anonim ***** válasza:
50%

Ugyanaz van nekem is.....Ha a munkahelyemen éppen készülök pisilni,és hallom,hogy egy kolléganőm bejött wc-re,én már húzom is a nadrágom,és már ott se vagyok.Majd visszamegyek,mikor ő már eltakarodott.Gyűlölöm ha a másik hallgatja,hogy hogy csurog a pisi.

Ugyanez a nagy wc-vel.Ha épp közben vagyok,kkor ha valaki bejön,nyilván már nem tudok mit tenni,de mostmár megcsinálom azt,hogy kulcsra zárom a külső ajtót,hogy egyáltalán ne jöjjön be senki,mikor én bennt vagyok.Már szóltam is nekik,hogy rühellem ha valaki bejön miközben én bennt vagyok.

Nyilvános helyen ugyanez-mikor egymás mellett van kb.6-7 wc,nem pisilek amíg mellettem vannak,és azt sem szeretem hallgatni,hogy valaki más csurgatja.Ne hidd hogy egyedül vagy ezzel a problémával.De mondom,én már megoldottam a bezárós dologgal.Tojok rá hogy tetszik nekik vagy nem.

2010. márc. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én se tudok, van ez így. Már oviban sem ment. Mondjuk én lány vagyok, de a többiek egyáltalán nem csinálnak problémát abból, hogyha pisilnek, és közben beszélgetnek, meg ilyesmi. Én erre képtelen vagyok, vagy egyik, vagy másik.

És pl kiakadtam, amikor az egyik szórakozóhelyen a női wc-ben olyan fülkék voltak, amikben 2 vécé volt egymással szemben...

2010. márc. 7. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lány vagyok. Nekem se megy más előtt. Még úgy se, ha tudom, hogy be van zárva az ajtó, de valaki áll az ajtó előtt. Hiába erőlködök, nem indul meg.:S
2010. márc. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: tegnap 00:23

2 klotyó egymással szemben?Na szép.....Azt hiszem gyakran látogatnám a kinti bokrokat.....Ez a másik amit nem értek,hogy a férfiaknak a wc-ben tudjátok van sok bidé(vagy mi a nevük)egymás mellett,és vígan pisilnek úgy,hogy közben mellettük valaki más teszi(esetleg ugyanebben az időben)ugyanezt,semmi válaszfal,vagy valami.Még ha fiu lennék se tennék soha ilyet...Másik meg,hogy oda nem lehet bedobni wc-papírt.Tehát meg se törlik a gyíkot.Hát ez nem valami gusztusos.Képtelen lennék úgy,hogy nem törlöm meg utána.Rosszul érezném magam.Na jó azért az más ha egy nő nem törli meg,mintha egy férfi valljuk be....egy nő nem tudja úgy lerázni a pisit,mint egy férfi...azt hiszem...

2010. márc. 8. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
03-06 18:04: Biztosan nagyon szeretnek olyankor, amikor kisajátítod az egész vizesblokkot, és a többiek semmit se tudnak csinálni.
2010. márc. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én se tudok pisilni olyan helyen ahol többen vannak, főleg ha még mondanak is közbe.
2010. márc. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ene tudok nyugi!Tokre idegesit,ahogy hallgatja mas ha pisilek.Illetve ha mas ott van pl a parom a furdoben,akkor nem tudom meginditani,es o meg hulyenek nez,hogy mar 2perce ulok a wc,mert pisilnem kell,de egyszeruen nem jon...es akkor ha megnyitom a csapot akkor nagy nehezen sikerul:-DEz legyen a legkisebb bajod!
2010. márc. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!