Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyi mg Xanaxra van szükség...

Mennyi mg Xanaxra van szükség ahhoz, hogy az ember soha ne ébredjen fel?

Figyelt kérdés
2013. jan. 4. 12:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
40%
Gondolom, új levelező vagy itten. A xanaxtól nem lehet meghalni.
2013. jan. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem akarok meghalni, dehogy! Csak attól tartok, hogy a gyógyszer függőségének napi adagja az életet megrövidíti, és gondolom van 1 határ, és egy intervallum melyek évek, amik megrövidítik az élet hosszúságát, így ez által az ember egyszer csak nem ébred fel.
2013. jan. 4. 13:54
 3/11 anonim ***** válasza:
70%
Ez nem így működik.
2013. jan. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ne zsarolj senkit öngyilkossággal, inkább menj el pszichiáterhez és válaszd az életet. Az a nehezebb.


A Xanax nem Veronál. Meghalni nem fogsz tőle, de meggárgyulni meggárgyulhastz úgy, hogy nincs az a doki, aki helyrepofoz. Mondd, jó volna úgy leélni 60 évet, hogy dinka lettél a bevett sok Xanaxtól és folyik a nyálad, magad alá brunyálsz és tojsz, és másoktól függesz?


Na?

2013. jan. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem halsz meg tőle de agyi-hipoxia léphet fel,ugye nem akarod zombieként végezni?
2013. jan. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
A pszichiáterek szoktatnak rá sok embert, mert arról nem tájékoztatnak, hogy kis időn belül rászoksz. Én nem tudok róla leszokni évek óta. Hibáztathatom magamat és azt is aki először felírta! Ez egy ördögi kör. És igen, sok gondot okoz, pláne vizsgaidőszakban. Ha nem veszem be 1 napig akkor rosszul érzem magam. Ha beveszem akkor nem gondolkodok úgy ahogy amúgy tudnék és nem tudok teljesíteni. A tandíj miatt pedig jó eredményt kell elérni. Sokan szednek sokfélét. Nekem ez jutott valahogy évekkel ezelőtt. Nem tudom hogyan lehetne letenni. Mit csináljak vizsgaidőszakban?
2013. jan. 4. 18:28
 7/11 anonim ***** válasza:
Ez nem igaz,én leszoktam róla. Az első éjszaka maga a pokol.de meg tudod csinálni.
2013. jan. 5. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
66%
Te tanulsz még, közben unalmadban xanaxot szedsz, és ezért mást hibáztatsz. Csak nem politikusnak készülsz?
2013. jan. 5. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Unalmamban? Hát persze... 24 órázok, tanulok, nem lógatom a lábam, sőt adót is fizetek. De nem értem miért kell ideáig eljutni 1 egyszerű kérdéstől? És még mindig nem akarok meghalni, mert még újra ezt a választ kapom. A rengeteg munka és tanulás miatt, pláne vizsgaidőszak is jön/van, mit tegyek a xanaxal ha se vele se nélküle? Pszichós se tudja a választ. Nem gondolom, hogy erről le lehet szokni, csak azt tudom, hogy az életem megrövidíti és az őrületbe fog kergetni.
2013. jan. 7. 13:29
 10/11 anonim ***** válasza:
Bolond vagy kedves kérdező !
2013. febr. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!