Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit lehet az ellen tenni,...

Mit lehet az ellen tenni, hogy elmúljon ez a bizonyos "mindig jobb akarok lenni" érzés?

Figyelt kérdés
Sajnos nagyon erősen megvan bennem az a tudat ,hogy nem lehetek tökéletes de mégis mindig a jobbra és mégjobbra hajtok sohasem vagyok magammal megelégedve mert rögtön találok valamit ami kell nekem ,hogy jobb legyek(lehet az tárgy,tudás bármi formájában általában különböző)és szeretném ha mindenem meglenne ami jó persze tudom ez lehetetlen de folyton harcolok érte és sohasem vagyok elégedett azzal amim van vagy ha igenis maximum 2 nap
2010. jún. 30. 18:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Az a helyzet,hogy boldogtalan vagy,ez az oka az egésznek.
2010. jún. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez szerintem természetes mindig hozd ki magadból a maximumot és ne légy megalkuvó az élet minden területén.
2010. jún. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!