Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hol találok egy jó pszcihológust?

Hol találok egy jó pszcihológust?

Figyelt kérdés

A kérdés remélem adott. Van jónéhány olyan problémám, ami miatt úgy érzem, jobb, hogyha látna egy pszcihológus, mert egyre jobban kezdem érezni, hogy becsavarodok, de nem merem bevallani még magamnak sem....

Hogy tudnék egyáltalán eljutni egy agyfurkászhoz? A háziorvos ad beutalót? Vagy hogy működik ez az egész?


2009. aug. 27. 16:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is nemrég tettem föl egy ilyen kérdést. Szintén várom a válaszokat...Mert hasónlóan kezdek bekattanni. Amúgy nekem a háziorvos korábban azt mondta, hogy tud ajánlani egy nagyon jót (de elég drága ), meg mehetek állami pszichodokikhoz is...csak azok ugye nem a legjobbak. Apám viszont azt mondja, ha elmennék egy pszichológushoz, csak megerősítené a problémáimat, és tényleg beakattannék, de ezen nincs mit megerősíteni...el szeretnék menni egyhez.
2009. aug. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sziasztok!Én tudok egy jó doktornőt,bár Ő pszichiáter.De nagyon jó!Győrben és Nyúlon rendel,és szerintem nem túl drága.
2009. aug. 28. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én jártam egyhez, nekem segített. Ha akarjátok megadom mailben az elérhetőségét, ő biztosan tud tanácsot adni, elvállal vagy ajánl valakit akinek a ti problémátok a szakterülete.

A háziorvos csak a pszichiátriára ad beutalót, de ott kb. 5 perc jut egy betegre, végig sem hallgatnak, csak írják a gyógyszert. Ezért sztem érdemes inkább pszichológushoz menni, az tényleg segíthet.

2009. szept. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!