Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért szédülhetek? (a többi lent)

Miért szédülhetek? (a többi lent)

Figyelt kérdés
Már majdnem 2 hete szédelgek, de mondjuk nem is mondható annyira szédelgésnek inkább csak bizonytalanságnak de azért naponta vagy 3-4 szer megszédülök de csak egy pillanatig tart. Igazság szerint probléma volt a látásommal és elmentünk az egyik optikus barátunkhoz, azt mondta hogy ezt szerinte csak meg kell igazítani. meg is igazította de nem láttam vele még tökéletesen ezért megvizsgált!azt állapította meg hogy egy negyedet romlott de mivel már nagyon sokba kerülne a szemüveg azt mondta hogy várjunk még mert amúgy 5 hónappal azelőtt lett új szemüvegem. Ezután elmentem az edzőterembe és amikór haza jöttem valamiért lehajoltam és megszédültem! Tulajdonképp azóta vannak ezek a tüneteim de még nem voltam orvosnál! szerintetek menjek el? és szerintetek ha kell csináltassak újabb szemüveget? Vagy egyáltalán hogy tud a szem romlani 5 hónap alatt ennyit? amúgy én egy 15 éves fiú vagyok ha ez is befolyásolja a választ! előre is köszönöm a válaszokat! :)

2013. jan. 8. 20:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Szédülést több dolog is okozhat. Fülben levő lerakódás az egyensúlyozó szerveden vagy a fülnek valami betegsége [link]


Esetleg nyaki gerincnél vagy az ereknél probléma..


De pl a rejtett kancsalság is okozhat ilyen érzést. Ezt nem minden szemész tudja megállapítani. Én amúgy ilyen irányban próbálkoznék. Ha megemlíted a szemésznek a rejtett kancsalságot akkor viszont csak olyannak higyj aki ilyen mozaikos szemüveggel vizsgál (belevilágít és meg kell mondanod, hogy a középvonalhoz képest merre van a fénypont). Engem 4 szemész vizsgált meg mire az ötödik megnézte a rejtett kancsalságot ezzel. Elötte mind a négy az ujjával próbálta de az sajnos a rejtett kancsalságot nem mutatja ki

2013. jan. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de szerinted ezzel menjek el orvoshoz? amúgy már szinte el múlt a szédülés most inkább néha néha 1-1 percre megfájdul a fejem!
2013. jan. 14. 16:00
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha zavar vagy kórosnak tartod akkor persze, menj. Veszteni nem vesztesz :)
2013. jan. 15. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!