Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Javasolnátok valami jó homeopá...

Javasolnátok valami jó homeopátiás szert a következő problémámra?

Figyelt kérdés

Van bennem egy bizonyos mennyiségű bizonytalanság érzés. Folyton aggodalmaskodom, ami szorongást, indokolatlan félelemérzetet vált ki belőlem különböző helyzetekben. Ehhez rossz közérzet és lehangoltság párosul mivel nem teszek meg dolgokat amiket szeretnék (a félelmem visszatart, ami akár pánikrohamokig is el tud menni).

Egyébként nincsenek testi tüneteim, bár ehhez kell az elkerülő magatartásom is.

Korábban szorongásoldót, és antidepresszánst szedtem kb 8-10 évig. Azt hiszem generalizált szorongásom volt (hasmenés, hányás, rosszullét). 2,5 éve semmit nem szedek, és nem is akarok.

Max. homeopátia vagy természetgyógyászati szert. Ezt lehet egyébként akkor is ha momentán nincs testi tünetem?

Köszönöm előre is a segítségeteket.



2013. jan. 21. 17:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Sedatif PC és egy terapeuta. Ismételten csak az okot kéne kezelni, hogy mik hozzák ezt elő belőled-
2013. jan. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ahogy az első hozzászóló írja: az okot kellene megszüntetni
2013. jan. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Klasszikus homeopatához kellene elmenni , ő meghatározza az alkati szered esetleg még mást is javasol. Úgy működik, alacsony potenciájú, tobbkomponensü homeopatiás szerekkel ideig óráig meg oldható a probléma, de hosszú távon csak a tüneteket szinteti meg ez is. Rajtam sokat segített a hp hasonló panaszokban.
2013. jan. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Értékes ***** válasza:
Én a Moksa elixírt ajánlom. Ez egy Bach virágterápián alapuló természetes készítmény. Gyógynövény szaküzletekben lehet hozzájutni, vagy meghozatni. Interneten is megrendelhető. Helyreállítja a lelki egyensúlyt, valamint segíti feldolgozni a régi lelki problémákat.
2013. jan. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, mindenki válaszát.
2013. jan. 22. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!