Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért látom magam kövérnek/fiú...

Miért látom magam kövérnek/fiúsnak? A vállam és a csipőm nagyon széles, annyira hogy már szinte ugy látom magam mintha egy fiu lennék. Ez már beteges. Egyszerűen egy ruha sem áll jól! Bármennyit fogyok ugyanolyan vastag marad mindenem!

Figyelt kérdés

Mindenki azt mondja hogy vékony vagyok de szerintem baromság! 176 cm és 62 kg vagyok. Oké de miért ilyen széles a vállam? Komolyan ez már betegs amit én csinálok. Bármennyit fogyok,a vállszélességem nem tudom eltüntetni!

És szörnyen zavar :/ fürdőruhában meg pláne. Egyszerűen minden ruhámban látom magam..és a combom is..a combom is szörnyen vastag,de nem háj van rajta hanem nemtudom..nem lötyög,hanem csak vastag és annyira rossz!

Ugy érzem be vagyok rárva ebbe a testbe.Én nem ilyen vagyok! Én nem akarok ilyen magas lenni és nem akarok ilyen vastag testet elegem van!!

Lehet hisztisen hangzik de akinek eddig azt elmodtam az hülyének nézett,mert állitolag semmi baj az alakommal!

SEGITSETEK! FÉLEK HOGY EBBÖL VALAMI KOMOLY LELKI BAJ LESZ :/



2013. jan. 21. 21:57
 1/6 A kérdező kommentje:

még annyit

körülöttem minden tökéletesnek mondható.de nem érzem magam jól a bőrömben!! nem tudok ettől elvonatkoztatni mindig ha meglátok egy szép vékony lányt aki nem magas és vékonyak a végtagjai,sírógörcsöt kapok :( nem szeretném ezt!! ha nincs problémám kreálok magamnak,és ez nagyon rossz!mit tegyek?

2013. jan. 21. 22:01
 2/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg (sőt szinte biztos) csak te látod magad "szélesnek". Megváltozhatott a testtudatod. Arra kellene rájönni, hogy ez mitől van, miért nem látod magad olyannak mint régen.
2013. jan. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bár lehet, hogy alapból kicsit szélesebb a vállad mint a többi lánynak. Ez genetika kérdése. Egy fotó alapján nagyon sokat meg lehetne mondani (arc nem kell, rendes ruhában, lehetőleg télikabát nélkül, ha vállalod).
2013. jan. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

..én mennyire örülnék kicsit szélesebb vállnak,és csipejnek..xdd


sztem is csak te látod ilyennek magad.

ha a tükör előtt állsz mondogatsd magadban hogy "szép vagyok, csinos vagyok..stb.."

és már másmiennek látod majd magad..hiddel;))

2013. jan. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Jajj ezeket nagyon jol esik hallani:) azt hittem majd sok bunko fog rajtam szorakozni..majd rakok fel kepet,csak most telefonon vagyok.

De anyanak tok jo alakja van es apanak is..a combom keptelen vagyok megszeretni. Nagyon rossz! Es neha ertitek,azon gondolokdok,hogy miert pont nekem van ilyen combom es vallam? Mert nem annak a lanynak ott!

Amugy regen sem lattam vekonynak magam,fel ev alatt kb,fogytam 15 kilot sportolassal,dietaval es igy sokkal jobb mint akkor. De megsem erzem az igazinak az alakom. Pedig masok meg el vannak ajulva hogy de szep alakom van. Csak eppen senki nem fogja fel hogy en nem akarok sexi istenno lenni 15 evesen! En egy ilyen kis vadoc rocker lany vagyok belul de kivul meg egy lanyos fiunak erzem magam..:(

2013. jan. 21. 22:28
 6/6 anonim ***** válasza:
Neked elég komoly önértékelési gondod van úgy tűnik... képet nem tudsz feltölteni? (mondjuk arcnélküli egészalakost)
2013. jan. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!