Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van itt valaki aki hasonló...

Van itt valaki aki hasonló okok miatt depressziós és ugyanolyan konkrét elhatározása van mint nekem?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok. 170 cm magas 53 kg. 1 éve tart a kapcsolatom ez az első. 1 éve szedek fogamzásgátlót. Jangeeval kezdtem semmit nem híztam tőle. Most Belara-t szedek semmit nem híztam tőle. Igazság szerint azt hittem a mellem is nőni fog...de ez esélytelen. Régebben jártam pszichológushoz mert önbizalom hiányos voltam és vagyok de akkor más miatt voltam most is más az oka. Teljesen kiakaszt az, hogy szinte mellem sincs. Semmi. Tudom, hogy a barátomat is zavarja hiába mondja az ellenkezőjét amikor állandóan csöcsös csajokat nézeget. Sírhatnékom van folyton amiatt, hogy 1 melltartóba se növök bele. Mindegyik nagy. Utálom magam így. Az elhatározásom a következő, hogy megnagyobbítattom a mellem mert úgy gondolom jobban érezném magam. Muszáj mert egyszerűen így totál megfogok őrülni. Van olyan lány aki hasonlóan érez mint én?
2012. dec. 28. 15:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok. 21éves vagyok, 168cm és 52kiló. én most már 3.éve szedek fogamzásgátlót de a mellem nem nőtt egy picit se.Pedig nekem is mondta a doki hogy majd az is nőni fog,meg hogy egyébként is.De így 21évesen most már belátom nem fog tovább nőni.Ha lenne pénzem én is biztosan megcsináltatnám
2012. dec. 29. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
54%

lol tiszta bolondok vagytok :) nem a kicsi mell a gond, hanem az, hogy paráztok ezen. ha magabiztosan szeretnétek magatokat, akkor másokat sem zavarna.


szerintem üljetek le a tükör elé és addig nézegessétek magatokat, míg megtetszetek magatoknak. komolyan mondom.

2012. dec. 29. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A legjobb a kis cici a világon
2022. dec. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!