Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Homeopátiás szereket (sedatif...

Homeopátiás szereket (sedatif pc) lehet használni akkor is, ha testi panaszaim nincsenek, de belül néha levertséget, gyakran hangulatingadozást és aggodalmaskodást érzek? Nem fog ártani a szer?

Figyelt kérdés

2013. jan. 22. 18:48
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Igen, használhatod. Ártani nem fog ártani, szerintem használni se használ.
2013. jan. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ezek a homeók pont annyit használnak, mint egy tea. Na nem a pickwick-szerű műteák, hanem az igaziak, amiket pl gyógyszertárban is tudsz kapni. Szerintem egy jól megválasztott teával még többet is érsz, plusz ameddig lassan megiszod, még az is leviszi a pulzusod, szóval nem csak a hatóanyaga nyugtató, hanem elvileg a "rituálé" is, ha nyugodt körülmények között, nem siettetve, szinte meditálva iszod.

A tanácsom, hogy csinálj egy szabad félórát magadnak, legalább az első alkalommal, csak magaddal foglalkozz, figyelj "belülre", bambulj ki az ablakon és közben szürcsöld el a teát, főzd jó erősre. Így talán hat.

2013. jan. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mélységesen egyetértek az első válaszolóval. Kipróbáltam az említett készítményt, és hát ennyi erővel pez cukorkát is rágcsálhattam volna a szorongásomra. Ha hiszek benne, talán annyit az is használ..

Fel is van rajta tüntetve, hogy semmilyen mellékhatást nem tapasztaltak még eddig, túladagolni sem lehet. Mégis hogy tartalmazhatna ezek után bármiféle hatóanyagot?

2013. jan. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

"Ártani nem fog ártani, szerintem használni se használ."


Ezek a jó válaszok. Semmire sem használhatók, első olvasásra nem is érteni. Ezek vannak felpontozva.

2013. jan. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én homeopátiával gyógyultam ki a pánikbetegségből és agarofóbiából, szóval szerintem nagyon is használ.

A mai napig ha álmatlan vagyok és nehezen alszom el el szoktam szopogatni 1-2 tablettát és fél órán belül alszom is. Ke lehet próbálni, bajod nem származik belőle.

2013. jan. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Na valami ilyesmi válaszra számítottam. Köszönöm kedves utolsó. És neked hogyan állították be a szert? Homeopata? Többszöri kezelés?
2013. jan. 24. 17:15
 7/8 anonim válasza:
Én egy hete szedem a sedatif pc , legfőképpen alvás zavar miatt. Mióta szedem egész nap hulla fáradt vagyok hiába alszom sokat. Az tény hogy este nagyon hamar elalszom (szerintem az egész napos fáradság miatt) de reggel mindig nagyon nehezen kelek még ha 9-10 órát is aludtam és az alvásom minősége sem javult . Napközben viszont nyugodtabb vagyok tehát ilyen téren hatott nálam .
2013. jan. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ginsenget szedj , jobb kedved lesz jobban bírod a stresszt is .
2013. jan. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!