Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mitől vagyok folyamatosan...

Mitől vagyok folyamatosan ideges, feszült? Sokszor majd felrobbanok!

Figyelt kérdés

Egy nap folyamán sokszor eszembe jutnak olyan stresszes helyzetek, emberek,amiktől ideges leszek. Van, amikor este emiatt nem tudok elaludni, mert ezen rágódok.

Elég ha olyan hírt olvasok, vagy olyan dolgot látok, ami igazságtalan, akkor majd szét vet a düh.

Kezdek megbolondulni?


Példa:A bérházban az alattunk levő albérlők hoztak egy kutyust, akit sokszor magára hagynak, s szegényem ugat,vonyít. Sokszor hallom éjfélkor,hajnalban is a kutyát,nemcsak nappal.Múltkor este 9kor jöttek haza, s ahelyett, hogy megszeretgették volna a kutyát, elkezdték verni, mert az bepiszkított. Micsoda emberek!Mit gondoltak, majd elmegy a kutya WC-re, ha magára hagyják egész nap?

S annyira dühös lettem, hogy legszívesebben lementem volna hozzájuk, s kiosztottam volna őket.De nem akartam cirkuszt.


Csak lehet az se jó, hogy ezt magamban tartom, rámehet az egészségem.


Mi lehet velem a baj? Stresszes munkahely okozná?Vagy a rossz gyerekkor? Vagy idegbeteg vagyok?


2013. jan. 23. 16:22
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát itt az az alapvető baj,hogy úgymond a mások "problémáját"veszed a nyakadba!

Ki kell zárni azt,hogy a körülötted lévő emberek,vagy adott esetben a tv-ben látott marhaságok a saját életedet provokálják!

Én is hasonló voltam,mint te.

Aztán a párom olyan szépen megtanította nekem,hogy ne engedjem a saját világomba be ,mások problémáját!

(Nekem is volt olyan,hogy pl a tv-ben látott híradáson napokig puffogtam)


És mióta kizártam magam körül ezt a sok sz..rt,láss csodát:sokkal jobban érzem magam!!


A STRESSZRE EGYÉBKÉNT NAGYON JÓ A MAGNÉZIUM:)

2013. jan. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!