Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mióta LÁttam toy story-t pár...

Mióta LÁttam toy story-t pár éve azóta folyamatosan este úgy érzem hogy figyelnek a plüsseim, és félek egyes dolgoktól. Ez már beteges? Mit kéne csinálni?

Figyelt kérdés

egyre szarabb:S és úgy érzem megbolondulok.


13f


2013. jan. 3. 23:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Szólj a szüleidnek! :/ Talán egy pszichológus segíthet a szorongásod ellen. Remélem minden rendben lesz!
2013. jan. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha hiszed ha nem, ugyanilyen gondolataim voltak. Aztán jött a fényképek is figyelnek, webkamera letakarása, kulcslyuk betömése és a többi... Én pszichológushoz járok vele, aki szerint egy régebbi trauma miatt alakultak ki ezek a félelmeim. Alaposan átvesszük a múltam, hogy kiderüljön, mi volt ekkora sokk nekem. Én orvost ajánlok. (egyébként már így is javult, hogy az okot még nem találtuk meg)
2013. jan. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Mit kellene tenni? Elhinni,hogy az csak egy mese,és semmi valóság alapja nincs. Valakinek nagyon erős képzeletvilága volt,és ezt találta ki. Attól még neked nem kell,hogy ez befolyásolja életed. :) Egyébként az megoldás lenne,ha a plüsseiddel nem egyszobába aludnál? HA olyankor is előjönnének a félelmeid,szerintem beszélned kéne anyukáddal,hogy keressetek 1 megfelelő szakembert. Azonban hiszek benne,hogy enélkül is menne. :) Ügyes vagy te,megfog oldódni mindenféleképp! :)
2013. jan. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!