Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi a bajom? Pánikbetegség?

Mi a bajom? Pánikbetegség?

Figyelt kérdés
Elkezdek iszonyatosan szorongani a gimiben, otthon meg más hol nem zavarnak az emberek,de zavar a csend az órákon és a sok ember körülöttem...és nagyon betudok ezen pánikolni...félek,hogy valami ciki dolog is történni fog...mi ezz?? iszonyú ideges is vagyok reggel a hajtás miatt is...

2013. jan. 24. 20:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez még nem annak a tünete, szedj néha nyugtatót fél szem frontint vagy nem tudom
2013. jan. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
ez még csak szorongás de nem feltétlen pánikbetegség frontint meg nehogy szedjél még a végén rászoksz ha kicsit többet esetleg tudok még segíteni én pánikbeteg beteg vagyok . szokott mondjuk halálfélelmed, nehézlégzésed,hidegrázásod , melegrázásod,hányingered,lenni esetleg kiabálsz izzadsz csúnyán beszélsz ?
2013. jan. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A Pánikbetegség sokkal keményebb ennél..de idővel ebből ki alakulhat...próbáld magad nyugtatni tereld a negatív gondolataidat,ne akard meg tudni hogy milyen érzés egy pánik rohamot kapni,én senkinek nem kívánom!!!
2013. febr. 12. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!