Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Elmentem tüdőszűrőre, nem...

Shadow007 kérdése:

Elmentem tüdőszűrőre, nem dohányzom, nem iszok alkoholt, életembe egy száll cigit szívtam el. Haverokkal szoktunk néha Vizipipázni. És nagyon félek hogy valami bajom van. Ez lehet pánikbetegség? 15. Fiú

Figyelt kérdés
2010. szept. 12. 21:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia

A fiatal korosztály szervezete még olyan gyorsan űríti a méreganyagokat magából h nincs jelentősége. de azért rendszer se legyen belőle.

Azért aggódsz mert eddig élvezettel használtad és most volt 1 olyan pont h elgondolkoztál rajta h baj lehet-e.

Nálam az itthon ülés válik ki ien formában.

18/F

2010. szept. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mitől félsz? A tüdőszűrés az rutin dolog. Nem hiszem, hogy bármi bajod van. Ez ki fog derülni...kérdezd meg mi az eredmény.

/ iszom, szál, vízipipa...helyesen /

2010. szept. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Minek ilyentől félni? Jobb, ha tudod, hogy egyáltalán nem fog iderülni, hogy szoktatok vizipipázni, mivel az nem igazán hagy nyomot a tüdőben, de ha cigiznél, az sem derülne ki valószínűleg.
2010. szept. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!