Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha valaki sok nehézségen ment...

Ha valaki sok nehézségen ment át az életben és már egyszer megtört, felépülhet újra?

Figyelt kérdés
Ezt érzem magamon.Már minden sokkal jobb,de érdekelne,hogy mikorra fogok teljesen felépülni és visszanyerni az életkedvem?Próbálom mindig hasznosan tölteni az időmet,de az igazi célomnak úgy érzem,hogy még mindig nem tudok nekikezdeni,mert minden felé érdektelen vagyok.Átestem egy kis depresszión,nem volt olyan durva,ne súlyos,klinikai depressziót képzeljetek el,de azért elég mélyen voltam és úgy érzem,ez még mindig bennem van.Mikor fog teljesen elmúlni?Minden iránt olyan érdektelen vagyok,a lelkem legmélyén igazából semminek se látom értelmét.Az életemmel se vagyok teljesen elégedett,de viszont nincs is olyan borzalmasan rossz életem,hogy emiatt öngyilkossági gondolataim legyenek és nincsenek is.Nekem kell kimásznom a gödörből,de ha egyszerűen nincs életkedvem ahhoz,hogy nekikezdjek annak,amit szeretnék,akkor hogy?Volt már valaki ilyen cipőben?Mi kellett ahhoz,hogy átlendüljetek a holtponton?

2013. jan. 25. 12:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Természetesen meg kell feszítened magad.

Én pl. az otthonról eljárással, és az edzéssel vagyok így.

Nem akarom csinálni, semmi kedvem hozzá, de akkor is csinálom ha fejreállok.

Másképpen nem fog menni.

2013. jan. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Josh Groban - You Raise Me Up

felemeli a lelked,és segít azokra gondolni,akik miatt igenis érdemes felállni. Én is átmentem ezen. Meghallottam ezt a dalt,és szó szerint felemelte a lelkem. Eszembe jutottak azok az emberek,akiket szeretek,akikért bármit megtennék,és ezek után már nem volt bennem olyan kérdés,hogy fel akarok-e állni.

Jah igen,és nézd meg youtube-on a No legs,no arms,no worries című videót. Minden rendben lesz.

2013. jan. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A lényeg, hogy kezdj magaddal valamit, ne csak várd, hogy majd a sült galamb a szádba repül. Keress valamit amiben jó vagy és azzal foglalkozz, utazgass, találkozz a barátaiddal, és semmit se akarj görcsösen. Én sose voltam voltam stréber, de nekem az segített, hogy elkezdtem tanulni egy normális szakmát ami nagyon érdekelt és volt hozzá tehetségem. Szerettem, hogy láttam az embereken, hogy nem gondolnák rólam, hogy van ehhez eszem.
2013. jan. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is ilyesmiben voltam, kicsit most is ebben vagyok. Vannak helyzetek, amikből nagyon nehéz felállni.


Ha van kedved beszélgetni esetleg, akkor írj. :)

2013. jan. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!