Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi az a skizofrénia?

Isten gyermeke kérdése:

Mi az a skizofrénia?

Figyelt kérdés

#skizofrénia #skizofrénia jelentése
2013. jan. 28. 18:14
 1/9 anonim válasza:
Tudathasadás, a beteg akarata, gondolatai és érzelmei szétesnek. Hallucináció stb.
2013. jan. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
bővebben?
2013. jan. 28. 18:20
 3/9 anonim válasza:

[link]

ez bővebb...

2013. jan. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
valamelyik ismerősöd vagy hozzátartozód beteg?
2013. jan. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nem hanem gyakran mondták rám hogy skizofréniás vagyok de csak hozzá nem értők és elolvastam a linket és szerintem skizofréniás vagyok.
2013. jan. 28. 19:30
 6/9 anonim válasza:
az emberek ezt sokszor csak megbántásból mondják. ez sokkal komolyabb betegség mint, ahogy így elolvasod. minden esetre, ha tényleg így érzed, keresd fel a háziorvosod. azért őt írom, mert talán tud ő is annyit beszélgetni veled vagy beutalni valahova ahol segíthetnek!
2013. jan. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Azért tegyük hozzá, hogy ezt így lazán diagnosztizálni magadon meglehetősen elhamarkodott húzás szerény véleményem szerint.


Minden esetre keress szakembert, aztán eldönti, hogy hypohonder vagy-e, vagy más jellegű a bajod ...

2013. jan. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Arról már nem is beszélve, hogy skizofréniás emberek többségének nincs is betegségtudata.
2013. jan. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 homály22 válasza:
a fentebb szóló igazat ír. Nekem egy évre rá esett le, miután felírták a gyógyszert.
2013. ápr. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!