Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon nagy segítségre lenne...

Nagyon nagy segítségre lenne szükségem. (? )

Figyelt kérdés
Szerelmem megcsalt egy barátnőmmel. Megundorodtam mindkettőtől, a csajt egyszerűen tönkre akarom tenni, meg akarom bosszulni amit tett. Szerelmemtől néha undorodom néha őrülten kívánom. Teljesen össze vagyok zavarodva. Régebben soha nem akartam senkinek semmi rosszat. Ez egyszerűen kifordított magamból. Szerelmet szerettem volna mindig, most viszont csak szórakozni szeretnék akárkivel akit kedvelek. Viszont félek, hogy olyannal kezdenék akinek fájdalmat okoznék, mert nem szeretnék tőle komolyat. Egyszerűen ki kell élnem magam. Úgy érzem erre van szükségem. Tele a fejem minden gondolattal és nem tudok értelmesen gondolkodni. Van egy férfi akitől szeretnék komolyat, de ilyen lelkiállapotban nem ismerhet meg... Szeretnék végre egészséges személyiség lenni, de teljesen kész vagyok és nem tudom hogy segíthetnék magamon. Néha iszom, néha nyugtatót szedek. Sportolok, tanulok, olvasom, néha elmegyek pár ismerősömmel sörözni, de nem egyszerűen nincs nyugtom. Darabokra tört a lelkem, a realitásérzékem, mintha a testemen kívül lebegne szilánkokban a lelkem. Pszichológusra nem szeretnék pénzt költeni, amúgy sem hiszem, hogy tudna segíteni, meg amúgy is csak a pénzért hallgat meg, csak az idő teljen el és nem az az érdeke, hogy gyorsan meggyógyuljak, hanem, hogy sokat járjak hozzá.
2013. jan. 30. 06:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Boldogabb leszel, ha kiéled magad, össze állsz mindenkivel? Így csak szajha lesz belőled, de egészséges személyiség nem.

Vedd tudomásul a tényeket és lépj rajta túl. Csak erős akarat kell hozzá.

2013. jan. 30. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Először is ne akard tönkretenni a másik lányt... a bosszú bosszút szül. Vigyázz egyszer Te is lehetsz harmadik fél. Ha pedig józanul bele is gondolsz a párod csalt meg... valószínű nem jelentettél neki annyira sokat, még nem melletted akar megállapodni.

Most ne is gondolj más párkapcsolatra, előbb tessék teljesen lehiggadni ne kergesd a szerelmet, mert nem fogsz sikerrel járni. Sportolj, kirándulj, olvass... egyszerűen csak élj!

A nyugtatót és az alkoholt pedig felejtsd el, csak a gyenge ember menekül oda, de megoldást nem fog hozni!

2013. jan. 30. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Pszichológusra nem szeretnék pénzt költeni, amúgy sem hiszem, hogy tudna segíteni, meg amúgy is csak a pénzért hallgat meg, csak az idő teljen el és nem az az érdeke, hogy gyorsan meggyógyuljak, hanem, hogy sokat járjak hozzá."


Ez nettó hülyeség. Akkor nyugtatót miért szedsz?

Ennyi erővel azt is csak arra találták ki, hogy kicsit hasson, de sose nyugtasson meg teljesen, mert akkor már nem veszed többet, és nem lesz pénzük belőle.

2013. jan. 31. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!