Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Számítógép függő vagyok mit...

Számítógép függő vagyok mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már kb. másfél éve az megy hogy hazajövök a suliból

ledobom a táskámat és bekapcsolom a gépet.Már a legjobb barátaimmal is szinte semmit nem vagyok.De ráadásul még

lusta is vagyok mint a dög.

Ti mit tanácsoltok?



2013. jan. 30. 15:24
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
Ne kapcsold be !!!!Bocs !!!
2013. jan. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%
Húzd ki a gépet,és takard le!Szervezz programokat!Ha nem akarod teljesen kizárni,akkor szabj magadnak egy tól-ig határt,és ha letelik az idő,állj fel a géptől,és foglalkozz mással.
2013. jan. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%
Fogalmazd meg magadnak hogy mik azok amiket meg szeretnél tenni, ami helyett gépezel, tervezd meg magadnak milyen egyéb aktivitásokat szeretnél tenni milyen gyakran mennyi ideig, és ahhoz tartsd magad.
2013. jan. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
85%

Nos:

Ha a gép előtt vagy, az még önmagában nem baj. Én is egész nap a gép előtt vagyok. Az viszont nagyon nem mindegy, hogy mit csinálsz közben / mellette:


Nekem a számgép egy hasznos eszköz, amivel elvégzem a munkámat, kapcsolatot tartok emberekkel, választ keresek (és találok) a megodandó dolgaimra, könyveket olvasok (pdf-ben...) stb.


Pihenésképpen néha felnézek ide is.


Ha viszont játékkal töltöd az időt, az baj. szerintem időpazarló hülyeség. Mondom én, akinek napi 48 óra is kevés lenne néha.


Ha pedig van szabadidőd, akkor szépen gondolkozz el rajta, hogy mit is szeretnél kapni az élettől. Írd le akár a kedvenc szövegszerkesztődbe, vagy egy lapra. Ezek után a Google a legjobb barátod, ha ezekre meg akarod találni a megoldást.


Ami a barátokat illeti: Nekem egy szem barátnőm van összesen, nincsenek haverok, nem is hiányoznak. Észrevettem ugyanis, hogy a körülöttem lévők mindig csak szívességeket kérnek, de tojnak rám ha nekem kéne valami.


Ami a lustaságot illeti: Kávé, friss levegő, egy kis biciklizés, multivitamin, aztán mindjárt jobban van az ember.

2013. jan. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Mondd el ezt a legjobb barátaidnak őszintén,biztos ők is jobban kezdeményezni fogjá a találkákat. Ha pedig hívnak,ne is gondolkodj,menj el :)
2013. febr. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!