Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem bírom feldolgozni édesanyá...

Nem bírom feldolgozni édesanyám halálát, személyiségzavaros lettem. Nem bírom tovább. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Voltam már 3 pszichiáternél is, gyógyszert is szedtem 2 félét is, mégis megragadtam egy ún. késleltetett gyászban. Ez személyiségzavart idézett elő, az depressziót és kényszerbetegséget.

Nincsenek kapcsolataim, egyik percről a másikra változik a hangulatom, pánikolok, úgy érzem bolond vagyok és meg vagyok bélyegezve a társadalomban. legszívesebben meghalnék.


Apám nincs, rokonaim le.szarnak, szemükben csak egy bolond kis senki vagyok.


Nem tudom hogyan tovább... :(


18/L


2013. febr. 2. 21:21
 1/8 anonim ***** válasza:

Honnan tudod,hogy ezt gondolják rólad?

Biztos vagyok benne,hogy értékes ember vagy és hogy az anyukád mindenben támogat oda föntről.

Beszélgess vele,szerintem mindig melletted van!

2013. febr. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Aki bolond, az nem tudja magáról. Tehát Te nem vagy az, csak még kell Neked segítség a gyógyuláshoz. Menj el szakemberhez, egyedül nehéz megbírkózni a problémával. Persze Neked is akarni kell a gyógyulást, az orvos is csak így tud segíteni.
2013. febr. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
43%

18 évesen SENKIRŐL nem állíthat ki egy pszichiáter személyiségzavar diagnózist, csak 21 éves kor után!


Úgyhogy ne sajnáld magad, hanem menj szépen el egy negyedik pszichiáterhez és dolgoztatsd fel végre az édesanyád halálát, és mindjárt szebb és jobb lesz a világ.

2013. febr. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Pedig papír is van róla, pontosan ez van írva:

(...)éretlen, erős érzelmi megnyilvánulásokra, impulzivitásra fokozottabban hajlamos, labilis személyiség véleményezhető. A szakvélemény szerint(NÉV)személyiségzavarban szenved.

2013. febr. 2. 22:29
 5/8 anonim válasza:

Figyelj, én is hasonló helyzetben vagyok. Nagyon érzékeny típus vagyok, mikor eltűnt a macskám kb. másfél hétig gyászoltam. Mikor meghal a kedvenc színészem, akit teljes szívemből imádtam, azóta is gyászolom, jan. 25.-én pont 4 éve. Azóta siratom, nincs olyan nap, hogy ne gondolnék rá. De olyankor azzal vigasztalom magam, hogy azóta egy sokkal jobb helyen, a túlvilágon van. Remélhetőleg a Mennyországba került, bár nem értem, hogy miért halt meg olyan fiatalon. Tudom, hogy anyukád teljesen más, de legalább megmenekült az öregkori hosszas gyötrelmektől, mikor már fel se bírna kelni az ágyról, most pedig fent óvhat téged, és segíthet mindenben. Beszélgess hozzá, mondj imákat, és próbálj meg minél jobb ember lenni, hogy te is a Mennybe kerülhess az anyukádhoz. Javaslom, hogy jegyezd meg ezt az idézetet.


"Ha elszakítanak tőlünk valakit, akit szeretünk, úgy adhatunk neki hosszú életet, ha szeretetünk sosem szűnik. A házak leégnek, az emberek meghalnak, de az igazi szeretet örökké tart."

2013. febr. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Én is vesztettem már el számomra nagyon fontos személyeket az életemben.. (gondolom mindenki) Még mindig nem tudtam feldolgozni teljesen, de valahogy beletörődtem.. Általában azzal nyugtatom magam, hogy "azért történt így, mert így kellett történnie". El kell fogadni (sajnos..), de az élet megy tovább. És nem szabad feladni. Mutasd meg mindenkinek, hogy milyen erős vagy igazából és nem csak egy "bolond kis senki" vagy!:)
2013. febr. 4. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
innen küldöm a szeretetemet! ( tudom ez nem sokat segít, de csak ennyit tudok hozzátenni..) keress egy embert akire támaszkodhatsz bármiben akiből erőt és feltétel nélküli szeretetet nyerhetsz, és felejtsd el a pszichiátert!
2013. febr. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Süllyezd azt a papírt a fiókod mélyére.

Írj magadnak egy másikat,mégpedig: erős,stabil személyiség,kitartása kitűnő,probléma megoldása átlagon felüli.

Olvasgasd ezt itast át az elmédbe és megtörténik a gyógyulás.Levegőzz,sportolj,meditálj,kérj jeleket az anyukádtól!

Megtudod oldani,hisz olyan problémát nem kap az ember,amit nem bír el...!

És ne feledd:

"nincs az a rossz,amiből ne születne valami jó!"

2013. febr. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!