Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Vannak itt még rajtam kívül...

Vannak itt még rajtam kívül magányos lányok?

Figyelt kérdés
Itt már több helyen is olvastam, hogy sok a magányos fiú...de lányokat nam találtam. Kb 2 éve költöztem Budapestre és azóta nem sikerült barátokat találnom. Van egy kis szociálfóbiám, így kicsit nehezebb kezdeményeznem. Fősulira járok, jóban vagyok az osztálytársaimmal, de nem a barátaim, csak alkalom adtán beszélünk. Már úgy érzem, h felrobbanok, ha nem beszélgethetek senkivel úgy, mint egy baráttal. És hiányzik az is, hogy néha legyen kivel kicsit kimozdulni, vásárolgatni, moziba menni, divat tanácsot kérni... Van itt még lány, aki hozzám hasonló helyzetben van?
2013. febr. 4. 00:09
 1/4 anonim ***** válasza:
7%
lila, mert az ufo-k nem hordanak kalapot
2013. febr. 4. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
igen,én is eléggé az vagyok,bár eleinte magamnak csináltam a magányt,most meg úgy elúszott minden
2013. febr. 4. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Pest már csak ilyen egy vidékinek.


Amúgy kezdj el valamit csinálni az életedben. Van egy unokaöcsém, aki szintén most költözött Pestre, ha írsz privit, megadhatom a mailjét.

2013. febr. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Egy faluban is lehet épp annyira magányos valaki, mint egy városban. Faluban lakom, nekem az a gondom vele, hogy aki a kortársam lenne, azzal valahogy a munkám során találkozom, szinte kivétel nélkül. A munkát a magánélettel pedig nem tudom és nem is szeretném keverni. 2,5 éve vagyok valamilyen szinten magányos, fura ez egy olyan embernek, aki előtte, tanulmányai alatt, mindig 5-10 fős társasággal vette körül magát.

Barátom nekem is csak 1-2 volt, olyan igazi, de a távolságok miatt, nehéz ugyan úgy ápolni a baráti kapcsolatokat.

Egyéb formáit nem próbáltad a beszélgetésnek amúgy? Ha nem is társaságba mész rögtön, de vannak oldalak ahol lehet beszélgetni. Esetleg online játékok.

Amúgy valami szakkör szerűséget esetleg ha keresel, olyan foglalkozást, ami érdekel téged is, és oda ugye olyan emberek mennek akiknek hasonló az érdeklődésük, akkor talán még lelhetsz is egy-két olyan embert, aki szimpatikus lenne, és érdemes lenne barátkozni is velük.

Hidd el, a nagydumások majd meglelik a társaságod :))))

2013. febr. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!