Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért vagyok gyenge? Miért...

Miért vagyok gyenge? Miért van az, hogy olykor elsírom magam apróságokon, sőt van, hogy az okát se tudom, h miért. Persze lehet azzal magyarázni, hogy hangulatember vagyok, de ennyire?

Figyelt kérdés
Ez ellen nagyon kellene tenni valami, mert nem sírhatom el magam örökké, és olyan rossz, hogy hiába próbálom visszafojtani, annál rosszabb lesz, de szégyenlem is nagyon. Kérlek segítsetek!
2009. szept. 4. 20:17
 1/2 anonim ***** válasza:

szia. nem történt vmi tragédia vagy nagy változás az életedben?

nem vagy fáradékony, étvágytalan? nem érzed azt, hogy reggel az ágyból sem akarsz felkelni?

írj pár dolgot magadról, úgy jobban tudunk segíteni (suli, párkapcsolat, család...)

2009. szept. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

A fáradékonyság stimmel, de szerintem mindenki fáradt lenne, ha 1 nap 7-8-9 órája van és nem alszik sokat. Lehet a suli miatt vagyok mostanság még jobban leamortizálódva, mert egyrészt tervbe vettem h idén megcsinálom a matek előrehozott érettségit és az info érettségit és még felvettem az angolt is emeltre, meg ráadásul mindenki azt mondja, hogy a 11. a legnehezebb. Tudom, hogy nnem lesz könnyű, és h megint nem lesz időm semmire sem. Plusz a legjobb barátnőmmel összevesztem, aki az osztálytársam is, így egyedül ülök a padban, nem megyek oda abba a társaságba ahol ő van, másokkal vagyok szünetben, és olyan rossz mindig odamenni azokhoz is, mindig menni utánuk, nagyon félek, hogy a terhükre vagyok. A párkapcsolatot tekintve több mint 1 éve van barátom, nagyon szeretjük egymást és sokmindent kibírtunk együtt, persze mint mindenütt, néha itt is vannak nézeteltérések, de én nagyon próbálok neki megfelelni, mondjuk nem egyszerű, rengeteg dologban kellett változnom miatta vagy is jobban mondva érte. Általában boldog vagyok mellette, csak tegnap is rámjött ez a búskomorság, amit se én, se ő nem tudott kezelni.

A család..hát anyuval élek és a 2 hugommal. Anyu szokása,hogy eljárkál a barátnőivel bulizgatni ide-oda, vagy az éppen aktuális partnerével van. Persze ilyenkor nekem kell vigyáznom a gyerekekre, mondjuk szerintem egy 8 és egy 10 évest egyedül lehetne hagyni, de ő ezzel nem ért egyet, azt nem értem, hogy akkor miért nem marad velük itthon, hogy ha annyira kicsinek találja őket, ennyi idősen, mint most ők, nem h magamra vigyáztam, de még őrájuk is, nem értem, hogy őket mértnem lehet jobban önállóságra nevelni. Tegnap este is ez volt, h ment a bnőivel pizzázni, elment 8kor, azt mondta, h ha hazaér akkor én is mehetek, éjfélig vártam, aztán nem bírtam fennmaradni, igaz, szóltam neki még a hét elején, hogy szeretnék menni pénteken, mert hívtak szalonnasütésre, de persze ezt nem vette figyelembe.

Nos, vannak problémáim, mint minden más embernek, de az szerintem nem normális dolog, hogy mindenen elérzékenyülök és nem tudok uralkodni magamon, biztos az sem tett jól a lelkifejlődésemnek amikor láttam h apa hogy veri anyát, aztán amikor nevelőapám tönkretette a családot és a gazdagságból eléggé szegénységbe jutottunk általa, aztán most ez, hogy anya nem élte ki magát és ezt most próbálja pótolni.

2009. szept. 5. 09:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!