Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egyedülléttől be lehet "csavar...

Egyedülléttől be lehet "csavarodni"?

Figyelt kérdés
anyukám elköltözött, apukámnak pedig barátnője van, így amikor itthon vagyok, egyedül vagyok. amíg iskolában vagyok (=társaságban) jól érzem magam, jó, hogy sok ember van körülöttem, de legalább az, hogy vannak. aztán ha hazaérek már koránt sincs uolyan jó hangulatom, pedig amúgy csak egyedül tudok tanulni(ha vki van a házban az idegesít) de nem mindig szoktam már azt sem, csak leülök a gép elé, zene mindig szól és így ütöm el az estéimet, amikor délután nincs vmi elfoglaltságom, és csomószor hívnék át másokat, de ugye ők meg tanulnak, vagy vmi más elfoglaltságuk van:S nem tudom mit csináljak, 17 éves fiú vagyok egyébként. bocsi ha zavaros lett:D

2013. febr. 18. 19:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
42%
Igen, be lehet csavarodni sajnos. :(
2013. febr. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

nem, de könnyen el fogod hagyni magad, a rendszertelenségtől pedig rossz hangulatod lesz.

Sokan pl nagyon is élveznék az ilyen egyedüllétet, mert ez egyfajta szabadság. De mivel csak rajtad múlik, hogy mit csinálsz, nem tudsz mit kezdeni a rengeteg szabadidővel, nem osztod be a napod. Akaraterő kell azért hozzá, hogy ne menjenek órák a 9gaggal, játékkal stb.. Csak akkor kapcsolódj ki, ha már végeztél valami hasznosat. Kezdj el angolt tanulni pl.

2013. febr. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Igen,sajnos nem egy esetrol tudok,nem egy esetrol hallottam.Fiatal vagy,tanuld meg a tanulast is elvezni,itt arra gondolok hogy meg a tanulashoz is allj hozza pozitivan,igy elobb befejezed a tanulast es mar mehetsz is szorakozni.Buszke leszel magadra.
2013. febr. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
c1 nyelvvizsgám van angolból, igazából ez amit mondtál tényleg igaz, de amúgy néha szoktam olvasni, ha jó a könyv akkor hamar kiolvasom,meg ha tanulok akkor jó érzés fog el, hogy vmi hasznosat is végeztem, de ezek ugye nem mindig valósulnak meg
2013. febr. 18. 19:27
 5/13 anonim ***** válasza:

Én jelenleg munkanélküli vagyok és iszonyú rossz. Lehangolt vagyok, semmi nem motivál, gyötörnek a 'szebbnél-szebb' gondolatok, legszívesebben hagynám az egészet a francba...


Ellenben, mikor volt munkám, tanultam, egész nap tettem a dolgom, hihetetlenül jól éreztem magam. ÉLveztem a pörgést. Tanultam is meló közben, a vizsgára ezerrel tanultam. Mikor levizsgáztam, rám tört a 'nagy szabadság' és nagyon rossz érzés volt, szinte unatkoztam.


Szóval csinálj bármit, járj emberek közé, mert ha nem mozdulsz ki, hamar begubózol és onnan kijönni egy szenvedés. Tudom, tapasztaltam többször is.

2013. febr. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
igazából túl sok szabadidőm nincs (hétfő 4ig suli,kedd 6ig,csütörtök 5) szerdán és pénteken van több, az utolsó pár péntekemet itthon töltöttem mert muszáj volt, viszont múlt előtti pénteken hívtam magamhoz itt aludni haverokat. borozgattunk meg ilyesmi, az jó volt:D rákéne magam venni amúgy a "munkára"..még a töri tanárom mondta, hogy a munka távol tart az unalomtól, meg még két dologtól(meg persze sok mástól is) és ezt vmi filozófus mondta, és tökre igaza van..de ez nem mindig ilyen egyszerű..:)
2013. febr. 18. 19:47
 7/13 A kérdező kommentje:
na, rendet raktam a szobámba, mindjárt vacsizok egyet, és ennyi:) lehet, hogy naplóként fogom használni ezt a kérdést :DD
2013. febr. 18. 20:20
 8/13 anonim ***** válasza:
Látod nekem meg arról kéne leszoknom, hogy itt lesem a kérdéseket amikre tudok észt osztani:D De egyébként van ennek is előnyös oldala, elég jól meg lehet ismerni dolgokat,embertípusokat itt, mert ugye itt mindenki őszintén tesz fel kérdéseket noname.
2013. febr. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Igen itt én is sokat tanulok.:)
2013. febr. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Édes-kedves kérdező. Hogy te mennyire, de mennyire vissza fogod sírni ezeket a strukturálatlan időket!!!
2013. febr. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!