Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit lehet olyankor enni...

Mit lehet olyankor enni amikor megkívánok valami édességet de tudom hogy nem szabadna?

Figyelt kérdés
2013. febr. 18. 21:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Ó, ezt ismerem, szörnyű! Én ilyenkor gyorsan fogat mosok. Utána már nem eszem, mert lusta vagyok újra fogat mosni, meg aztán a mentolos íz után az édesség sem az igazi.
2013. febr. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én olyankor mindig gyümölcsöt eszek, pl. egy banánt, narancsot, vagy igyál meg egy kávét, nekem az elveszi az étvágyamat.
2013. febr. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A fogmosás is jó, de én szoktam ilyenkor répát enni, vagy nekiállok valamit csinálni (ami leköti a figyelmem, és el is felejtem, hogy enni akartam). Általában a konyhában szoktam elkezdeni rendet rakni ilyenkor, az valamiért még jobban segít, mintha mással próbálkoznék. Talán mert ott mindig találni feladatot, így könnyebb elkezdeni a munkát.
2013. febr. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ilyenkor csinálok teát édesítővel, és azt iszom. A fogmosás is jó, nah meg ha arra gondolok, hogy majd reggel eszek egy kis édeset :D
2013. febr. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vegyél jó minőségű étcsokoládét és egyél meg belőle 1-2 kockát. Az étcsokoládé csökkenti az édesség utáni vágyat és mivel magas a kakaótartalma ezért kevesebb kalóriát tartalmaz, mint a tejcsokoládé. Ha teljesen megvonod magadtól az édességet, akkor csak egyre nagyobb lesz a hiányérzeted és amikor nem tudsz magadon uralkodni, akkor egyszerre megeszel egy tábla csokoládét. Ennél sokkal jobb, ha heti néhány alkalommal megadod a szervezetednek amire vágyik ésszerű keretek között.
2013. febr. 19. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!