Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 16 éves fiú vagyok és ez...

16 éves fiú vagyok és ez normális? (többi lennt)

Figyelt kérdés
nagyon sokat idegeskedek rengeteget, még akkor is ha anya bejön a szobámba megfeszülök hogy ne kiabáljak vele és elkezdek remegni szóval nagyon könnyen ideges leszek és csináltam már hülyeséget ha ideges voltam, pl. beleütöttem a falba el is tört a kezem. Mostanában elég sok lány átvert és megint rajtam van ez az öngyilkosság gondolat meg hogy szét verem a szobámat. nyugalmi állapotban 130 a vérnyomásom, ha ideges vagyok akár 180 is. nem szoktam méregetni már. jártam pszichiáterhez,pszichológushoz is amikor csináltam a hülyeségeket. az egyik kérdésem az lenne hogy normális hogy ennyire ideges típus vagyok? Van még egy olyan problémám hogy amikor teljesen nyugodt vagyok nagyon dobog a szívem többeknek is feltűnt már és azt mondták hogy nem normális, tényleg teljesen nyugodt vagyok aludni próbálok és majd kiugrik a helyéről ez elég régóta van.. már vagy 8 hónapja.. amikor így dobog akkor néha rosszul is vagyok fáj, vagy esetleg szédülök. ez normális?

#válaszoljatok:S
2013. febr. 19. 19:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne pszichodokival nézesd meg magad, hanem házidokihoz menj, mond ezt el, kérj beutalót vérvételre, stb meg kérj teljes kivizsgálást (EKG pl, főleg hogy a szíveddel vannak panaszok). Egészségeddel lehet valami. Főleg hogy a vérnyomásoddal is gondok vannak. - bocsi összevissza írtam, fáradt vagyok, de a lényeg benne van, DOKI!!!!! Minél előbb! Mihamarabbi gyógyulást!
2013. febr. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2013. febr. 21. 08:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok, voltál azóta dokinál?
2013. febr. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem, németországban lakok és nem tudok elmenni orvoshoz nem tudjuk elmondani mi a bajom.. és ja.
2013. febr. 23. 02:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!