Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan fogjam vissza magam...

Hogyan fogjam vissza magam attól, hogy ne csináljak hülyeséget?

Figyelt kérdés

Néha olyan szinten elrontom a dolgokat hogy úgy érzem nem vagyok normális. Olyankor is nekiállok kavarni, beszélni amikor nem kéne, egyáltalán nem szükséges és sok mindent, főleg emberi kapcsolatokat elrontok ezzel. Olyan szinten szükségtelen és instabil ilyenkor az érvelésem, én úgy érzem mintha valami élősködőként "kapaszkodna" a másik stabil reakciójába, hogy komolyan, szóval azon gondolkozom, hogy talán van valami enyhe mániás, vagy skizofréniás elmebetegségem.


Például elkezdek beszélni valakivel, hogy ő milyen, és össze vissza mindenféle szempontot elmondok neki, hogy ő mennyire jó, hogy ő rossz mert ez, hogy lehetne jobb, hogy pont jó így ahogy, és függően attól mit reagál nyomom a válaszokat, ez csak egy példa volt. És egész egyszerűen nem tudok leállni a magyarázással.


2013. febr. 25. 15:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Arra nem gondoltál még, hogy ezek nem a TE gondolataid?


Pl. a szellemvilág tud ilyesmit csinálni.


Mindettől függetlenül ha úgy érzed, menj el egy pszichiáterhez, ő biztos segít ebben.

2013. febr. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Ritacoronita válasza:

uristen...előző kommnetelö....ekkora baromságot ritkán hallani....


kedves kérdező.próbálj meg többet kikapcsolódni.az agyadban.szorakozz barátkozz.ha olyan gondolatok vannak a fejedbe egyszerűen nyelj egy nagyot és maradj csöndben egy pár másodpercig nagy levegő relax. gondolkozz el hogy van e olyan dolog ami bánt téged,esetleg változtatnál rajta. vannak barátaid?eljársz elég sürűn?

2013. febr. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ha nem értesz hozzá kérlek ne nevezd baromságnak, max. nem hiszed és nem értesz vele egyet.


Én nem kérem, hogy mindenki higgye el amit mondok. De ez is egy lehetőség a sok más mellett.


Korlátolt dolog mindent baromságnak nevezni amivel nem értesz egyet. Régen a baktériumokat is baromságnak nevezték, amíg nem látták őket. Ez mindig jusson eszedbe.

2013. febr. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Írja ezt az aki higgyének írja a higyjét, kettőnk közül inkább a kommentelő az elmebeteg.

Igen, vannak barátaim, eljárok velük. Lehet, hogy csak a bezártság és ez a depressziós téli hideg idő okozza ezt az egészet.

2013. febr. 25. 15:54
 5/11 anonim ***** válasza:

[link]


Az HIGGY nem pedig higyj. Tudod higgyetek, hagyjatok, nálunk 5 évik kint volt a táblán. Mekkora lúzer vagy már bocs. Segítsen a hóhér. Na csá.

2013. febr. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Én legalább nem hiszek a szellemekben, démonokban.
2013. febr. 25. 15:59
 7/11 Ritacoronita válasza:
próbálj pozitivan gondolkozni és minden jobb lesz!kapcsolódj ki sűrűbben és legyél sokat a barátokkal.tereld el a gondolataidat.a szellemeket pedig ne hidd el.... lehet hogy vannak de hogy azok nem a gondolataidat irányítják az is biztos. a gondolataid csak a tiéd.te iránytod ha jóra gondolsz minden jó lesz ha hagyod elszabadulni jönnek a hülyeségek.meg kérdezhetem hány éves vagy?
2013. febr. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

És? Nekem tök mindegy. De neked ahogy nézem így is úgy is sz@r. Nem ezen múlik.


Akkor meg fogd be a szád és kész. Ne dumálj amikor nem kell.


Ha jól látom te írtad magadról, hogy lehet nem vagy normális. Akkor meg ne akadj ki másokon. Mire föl? Most mennyivel jobb egy skizofrén mint egy szellemeket látó elmebeteg? Áh, mindegy is, kár beléd a szó.

2013. febr. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Utolsó, ha léteznek megszálló démonok akkor benned tuti van egy :D
2013. febr. 25. 17:48
 10/11 A kérdező kommentje:
Üdvözlöm az anyukáját.
2013. febr. 25. 17:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!