Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi bajom van? Kihez menjek?...

Mi bajom van? Kihez menjek? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Egy ideje hülyén érzem magam. Olyan mintha nem is én lennék, nehezen alszom, ha sikerül elaludni akkor folyton rémálmaim vannak. Nem szeretek már emberek közé menni és a családomat is csak kívülről nézem és a szex se megy. Bármit csinálok, legtöbbször rossz kedvem van. Nem tudom mi történt, régen nagyon sokat buliztam. Romlik a kapcsolatom a párommal, a munkahelyen is gondok vannak pedig szeretem de nem tudok úgy teljesíteni mint eddig, a barátaimmal kezd megszakadni a kapcsolat amiről én tehetek. A feleségem rávett, hogy menjek orvoshoz, elmentnem de nem változott semmi, pedig már kettőnél is voltam. Mit tegyek?

F/32


2013. febr. 25. 18:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Pontosan nem írtad, mennyi ideje jársz szakemberhez, de az ilyen mentális problémák kezeléséhez idő kell, adj hát időt az orvosnak, ezt tudom tanácsolni. Nekem is volt gondom, jártam pszichiáterhez, és hetekig csak azt éreztem, hogy felesleges, majd fokozatosan jött a javulás. Hozzátenném, én végig ugyanazt a doktornőt látogattam, nem cserélgettem terapeutát, szerintem ez is fontos. Adj esélyt a dokinak, és szerintem mindig ugyanahhoz menj! Jó úton haladsz, előbb utóbb érzed majd
2013. febr. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
4 hónapja. Semmit nem érzek még.
2013. febr. 25. 18:32
 3/3 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Az a "jártam orvosnál, kettőnél is", nem sokat mond. Olyant írjál, hogy jártam pszichiáternél, kaptam gyógyszert. Mikorra várható valami eredmény?

Tehát milyen orvosnál jártál?

2013. febr. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!