Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek, ha 20/L létemre...

Mit tegyek, ha 20/L létemre néha még mindig rám tör, hogy félek egyedül, este?

Figyelt kérdés
Olykor, akaratlanul is azt képzelem, hogy valaki van a szobámban, és nagyon megrémít, még ha logikátlan gondolat is, hatalmába kerít. Miért van ez, hogy gyakran olyan "szörnyeket" vagy "lényeket", helyzeteket, ilyesmi képzelek a szobámba amiket soha nem láttam, se filmben, sehol, honnan jönnek ezek? mi rá a biológiai magyarázat?
2013. febr. 26. 22:28
 1/5 anonim ***** válasza:
biológiai magyarázata nincs csak pszichés legfeljebb. Mivel ez nem testi dolog hanem pszichés.
2013. febr. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Agyilag nem vagy rendbe az biztos.

Meg ugye kitudja hogy gyerekkorodba miket képzeltél, be milyen filmeket nézhettél akkor amik ezek így rád ragadtak, vagy mitől rémültél így meg.

Jobb ha felkeresel egy dilidokit, ő majd rendbe tesz téged.

2013. febr. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

hagyj égve egy kislámpát...

Én is félek sokszor egyedül este (Mondjuk ez nem mérvadó, mert én "dilinyós" vagyok)

2013. febr. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha teheted, szerezz be magad mellé egy élőlényt. Kisciát, kutyust, akivel törődhetsz, aki odabújik hozzád. Megpróbálhatsz a háziorvosoddal beszélni, ő mit tanácsol? Esteleg valami pihentető nyugtató teát, talán másféle nyugtatót. A villanyt is égve hagyhatod. Mellesleg mivel foglalkozol napközben? Nincsenek gondjaid, idegeskednivalóid?
2013. febr. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én gyerekkorom óta, nem mondanám, hogy félek, az a kifejezett félelem érzet elmúlt, de azért nem szeretek éjszaka egyedül a szabadban lenni, ha csillagokat látni az égen.

Viszont én tudom az okát.

22L

2013. márc. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!