Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van olyan gyógyszer, vagy...

Van olyan gyógyszer, vagy gyógynövény ami helyettesítheti a nyugtatót?

Figyelt kérdés
Pánikbetegséggel küszködtem majdnem 5éven keresztűl. 2éve nem volt rohamom,talán "meggyógyultam" /azért írtam idézőjelbe,mert ezt igazából soha nem jelenthetjük ki/Szóval,szedtem remeront,frontint. A remeronról teljesen le tudtam szokni és a frontin sem kell napközben,viszont este nem tudok elaludni nélküle.Pedig próbáltam,tényleg megpróbáltam,de nem megy!! Szeretnék helyette gyengébb,vény nélküli szert szedni,amiről talán könnyebben le tudnék szokni,de azért olyat ami hatásos is. Tudnátok segíteni?
2009. szept. 10. 22:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A gyógynövényes készítmények lassabban hatnak, mint a gyógyszerek, úgyhogy türelem kell hozzá, hogy kivárd a hatást. Érdemes úgy megpróbálni, hogy a gyógytermék mellett párhuzamosan a Frontinból egyre kisebb mennyiséget veszel be, felezed, negyedeled több napos ciklusokban. Én a Nervenpflege tablettát használtam, de sok egyéb hasonló létezik, ami macskagyökér, levendula, komló, citromfű összetevőket tartalmaz. Nervenpflege-ben ezek mellett orbáncfű is van, ami hangulatjavító. És ha eleinte így sem tudsz elaludni, azt ki kell bírni, idővel javulni fog a helyzet.
2009. szept. 11. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hova tabletta, Cirkulin valeriána drazsé
2009. szept. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szívesen...
2009. szept. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2009. szept. 12. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!