Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Annyira idegesít már ez. Mi...

Annyira idegesít már ez. Mi legyen? (lehet hogy nem ide tartozik . )

Figyelt kérdés
13/L vagyok. van egy osztálytársam, szintén lány. 7.osztályosok vagyunk. a 8.-os fiúkkal volt egy kis 'játék' lyukas órában, amit a bnőim viccesnek találtak, de én végig paráztam. szval a 8.os fiúk(2en voltak) dobáltak be megszáradt festéket meg seprűvel csesztették a másik 2 osztálytársamat. pénteken ők az igazgatónál voltak (én nem) és ez így tök közel hozta egymáshoz őket az a barátnőm meg azóta 'jajj menjünk ki hozzájuk' stb...engem meg be sem avat ezekbe a dolgokba...ami ugye tök zavaró hogy sugdolózik előttem meg ilyenek. kit mondjak neki? már nagyon unom ezt a helyzetet..:/ és a bunkók ne írjanak ide légyszi:) köszi
2013. márc. 4. 18:26
 1/4 A kérdező kommentje:
mit mondjak..* telón vagyok :/:)
2013. márc. 4. 18:27
 2/4 horex ***** válasza:
látodnemisírsenkimertmindenkibunkó nekedisinkábbahelyesirassalkelelnefoglalkoznodmegilyenekkel
2013. márc. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Rossz társaság. Ha már a festékdobálás és mások piszkálása közel hozta őket, akkor az azt jelenti, hogy a barátnőd nagyon szeretne ismerkedni. Bárki mást is közel fog érezni magához, aki egy kedves szót szól hozzá. És úgy tűnik ebben az esetben a bárki más az csak jobb lehet.
2013. márc. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Csillagok válasza:
Szerintem ne is foglalkozz velük, az igazi barátok nem ilyenek, az igazi barátok nem tesznek úgy, hogy ügyet sem vetnek rád. Ne adj okot arra, hogy kinevessenek, inkább keress olyan barátokat, akik szívesen fordulnak feléd. A bunkók meg mindig bunkók maradnak, amíg csak élnek!
2013. márc. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!