Öngyilkosság?

Figyelt kérdés
Gondolkozott már rajta valaki? Miért nem tette meg?

2013. márc. 7. 18:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Volt olyan nehéz időszaka az életemnek, amikor gondolkodtam rajta, igen. Azért nem tettem meg, mert még ahhoz is erőtlen voltam, hogy kiterveljem és végigcsináljam. No meg féltem is tőle.
2013. márc. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Igen..mert mindig csillan új remény..plusz úgy gondolom nem megoldás, csak megfutamodás..de ugye vannak olyan időszakok, mikor semmi se tud érdekelni és közel jutok..de valszleg fatal error lenne, ha megtenném :D
2013. márc. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Mert azután már nem tudod meggondolni magad. Inkább az életben érdemes rajta dilemmázni, mint rossz passzban egyszer hozni egy végleges rossz döntést.

És ugye az meg elég rejtélyes mi van a halál után. Lehet, hogy jobban megszívja az ember, mintha az életet választja, amit elvileg azért tud alakítani, ha nem adja föl.

2013. márc. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Valami jó, nem átlagos tanácsok, amiktől nem teszi meg valaki?
2013. márc. 7. 19:10
 5/17 anonim ***** válasza:
Most téged kéne lebeszélni?..akkor írj egy kis helyzetjelentést
2013. márc. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nem, egyszerűen csak amikor (már ha volt) felhalmoztatok gyógyszert, megvan az eszköz, akkor aki ilyen helyzetbe volt, miért nm tette, mi volt az, ami segített itt maradni?
2013. márc. 7. 19:15
 7/17 anonim ***** válasza:
Milyen átlag feletti tanácsot parancsolsz?
2013. márc. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Nem parancsolok:D

Olyan, ami nem a: "mindig lehet jobb", meg "légy erős", meg "van miért élni" stb...

Azok, amik tényleg hatnak akkor, amikor már hegek vannak az ember kezén, próbálkozás gyanánt.

2013. márc. 7. 19:18
 9/17 anonim ***** válasza:
2013. márc. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy nem véletlenül váltak ezek közhellyé, mert tényleg a legtöbb emberre ez hat, vagy ezek jutnak az eszébe. Legalábbis nekem is ez fut végig az agyamon, hogy egyfolytában nem vagyok ebben a lelkiállapotban, amiben meg akarom tenni (=mindig lehet jobb:P), és mi minden lenne, ami jó dolog és megtörténne, ha itt maradok (=van miért élni). Plusz mit szólna a család, teljesen tönkretenném evvel az életüket, viszont most még visszatérhetek a "normálisba" hazamegyek és iszok egy finom csésze teát avval, akinek fontos vagyok.. (ismét van miért élni:)) igazából túl formabontó gondolataim nem szoktak lenni.
2013. márc. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!