Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Csak úgy alakulhat ki apakompl...

Csak úgy alakulhat ki apakomplexus, ha a gyermek életében nem volt jelen az apa ill. szeretete?

Figyelt kérdés
csak mert szerintem nekem az van, de sosem volt ezekből hiányom..

2013. márc. 10. 12:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Mármint úgy érted hogy van Apukád és rendes igazi Apaként viselékedett midnig is mégis az idősebb férfiakhoz vonzódsz? Ha igy van akkor ez nem ugy apakomplexus. Viszont van olyan hogy ha nagyon közeli az apa-lánya viszony akkor a lány utána olyan férfit akar találni mint az apja. Mivel ö a FÉRFI a szemében. De ez épp ugy nem normális, mert csalódáshoz vezethet, ugyanis nincs két egyforma ember, se kapcsolat stb.
2013. márc. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát mikor kicsi voltam mindig nagyon apás voltam, meg imádtam beszélgetni a haverjaival stb, de ezt persze nem úgy kell érteni, hogy vonzódtam hozzájuk vagy akármi mert egyértelműen nem, elég durva lenne.De mostanra már eléggé megromlott a kapcsolatunk és inkább anyukámmal vagyok jobba..
2013. márc. 10. 13:44
 3/6 anonim ***** válasza:
és akkor miből gondolod hoyg apakomplexusod van?
2013. márc. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
úgy hogy 17 évesen szerintem nem normális hogy 30-40 éves férfiakhoz vonzódom:') de még csak nem is az..hanem alapból csak beszélgetni is szeretek velük meg a közelükben lenni..és már "kicsit" zavar..és próbálok ellene tenni, de a korosztályom egyszerűen nem érdekel és nem tudok velük beszélgetni..nem is lehet őket komolyan venni..
2013. márc. 11. 05:51
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát igen a 30-40 elég sok! De senki nem mondta hogy csak 17-20 kérdésekkel állhatatos szóba! Ott vannak a huszon évesek is! A másik, én elhiszem hogy a legtöbb korodbeli komolytalan, de biztos nem mind! Nekem pont 17évesen az első komoly kapcsolatos volt aki fiatalabb volt egy évvel:-) egy 25körüli simán illene hozzád! Viszont amiatt lehet ez apakomplexus, mert már rossz a kapcsolatotok és hiányzik neked ami érthető.



apakomplexus mert már nem jò a kapcsolatod vele és hiányzik ez joggal neked! Most is szükséged lenne

2013. márc. 11. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bocsi telóról írtam és kicsit hülyén sikerült de a lényegét érteni fogod!
2013. márc. 11. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!