Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A gerincferdülésem uralja az...

A gerincferdülésem uralja az életemet. Nagyon sokat jár rajta állandóan az agyam. Pedig csak a szakemberek veszik észre rajtam. Milyen tanácsaitok vannak? (Rendszeresen sportolok. )

Figyelt kérdés
2013. márc. 10. 17:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Úszást ajánlom, megnyugodhatsz nekem a rossz testtartásomon segített! :D
2013. márc. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem is ezt állapították meg ötven éve. Katonának se vittek el, katonaadót kellett fizetnem két évig.

Nem csináltam semmit. Még jól vagyok.

Üdv! :)

2013. márc. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
enyhe van nekemis, hátulról nézegetve nem is látszik. Csak heteket úsztam, amúgy karatéztam elég sok évet, nem fáj semmi, 27 vagyok.
2013. márc. 11. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ja és max annyi, hogy távdobóbajnok nem lehetnék...
2013. márc. 11. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én szakember vagyok. A helyzet az, hogy én bárkin észre veszek gerincferdülést, szinte bárkin. ezen az alapon aggódjon mindenki. Nyugi. Nincs egyenes gerinc. Több, mint 10 éves praxisom alatt nem láttam tökéletes gerincet.
2013. márc. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
És mit sportolsz? Mert vannak olyan sportok,amik kifejezetten nem "valók" gerincferdülésnél,rontják azt.
2013. ápr. 7. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!