Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Állandóan éhes vagyok és nem...

Állandóan éhes vagyok és nem tudom megállítani a zabálást, mit tegyek?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok,normál testalkatú,nem hízós típus.De egyszerűen nem tudok mit tenni a zabálási rohamaim ellen,segítsetek!!Miért van ez?A szüleim csak annyit mondanak hogy a hormonok...ki fogom nőni???

2013. febr. 27. 19:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Tudni kellene először ,hogy miket is eszel.
2013. febr. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Most pontosan abba a korba vagy,mikor mindig ennél.
2013. febr. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Rengeteg csokit, szénhidrát és cukordús ételeket(pl nutellás palacsinta), de ha épp olyanom van akkor gyümölcsöt,joghurtot,húst,zöldséget és csokit.Főtt tésztán,főzeléken kívül szinte bármit,illetve levest nem igazán.
2013. febr. 27. 20:28
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha változtatsz az étkezési szokásaidon és minimalizálod a cukrot és csökkented a szénhidrát mennyiséget akkor nem fog jelentkezni ez. Az oka ennek az ,hogy a magas szénhidrát fogyasztás következtében a test vércukor szintje jelentősen megugrik.
2013. febr. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
de a csokiról nem tudok lemondani
2013. febr. 27. 21:07
 6/6 anonim ***** válasza:
valszín valami lelki gond állhat inkább emögött. Valamit, esetleg szeretethiányt íly módon pótolsz, vagy szorongásoldásként használod. Ha gondolod esetleg beszélgethetünk, írj privit. Meg nemrégiben találtam egy ezzel foglalkozó, hasonló problémával küzdő fiatalokon segíteni próbáló oldalt. Esetleg annak a linkjét is átküldhetem.
2013. febr. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!