Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen hanganyagot töltsek le?

Milyen hanganyagot töltsek le?

Figyelt kérdés
Pánikbetegségemre nem találok semmilyen gyógymódot, járok pszichológushoz, óránként 5ezer forintért, hipnózissal próbálkozunk, ő azt mondja látja a javulást, próbáltam én is pozitívan venni, és gondoltam biztos javulok, de semmit nem érzek, csak hogy romlik a helyzet. 17 éves vagyok (srác) és találtam egy ilyet: [link] de ez azt mondja, felnőtteknek szól. Valószínűleg munkával kapcsolatos dolgok lehetnek benne(?), de még nem próbáltam. Valaki, valamilyen gyógyszermentes megoldást, amit itthon is gyakorolhatok, tud tanácsolni? 4 ütemű légzést is próbáltam, nem nagyon hat. napi minimum 1mg frontint szedek (max 2) sulihelyzetben, hétvégén nem. És lassan nem tudok nélküle elmenni suliba.

2013. márc. 11. 14:22
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
Első körben mondjuk belehallgathatnál abba amit linkeltél...
2013. márc. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
azért tettem föl a kérdést, mert 17 vagyok, és nem tudom hogy ebben a szituációban, ők mit értenek felnőttnek
2013. márc. 11. 14:35
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha belehallgatsz akkor kiderül, nem?
2013. márc. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mivel nem vagyok pszichológus/pszichiáter, fogalmam sincs, hogy az én korosztályomnak mit javasolnak. Kérlek hagyd az offot, ha fingod nincs a dologról, és nem is érdekel.
2013. márc. 11. 16:41
 5/6 anonim ***** válasza:

ha felnőtteknek szól az nem gond. tudsz értelmesen gondolkodni 17 évesen, nem úgy mint az 5évesek.


egyébként az ilyenfajta hanganyagokból rengeteg van. nem konkrétumokról szól, hogy munka meg ilyenek. hallgass bele, majd meglátod (hallod)

2013. márc. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2013. márc. 13. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!