Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan lehet az egyik kórház...

Hogyan lehet az egyik kórház pszichiátria zárt-osztályáról, egy másik kórház pszichiátriai zárt-osztályára kerülni?

Figyelt kérdés
Édesanyám erős szorongásos, tünetekkel került a pszichiátria zárt osztályára. Ezt a kórházat nem szeretném megnevezni, de szörnyűek a körülmények, egyáltalán nem foglalkoznak ott az emberrel, még a fürdetésben sem segítenek a betegnek. Nagyon aggódom, tudtok-e olyan kórházat ahol jobbak a körülmények, hogyan lehet átkerülni másik kórházba? Bármilyen tapasztalatot, vagy tanácsot szívesen fogadok! Nagyon fontos lenne, kérlek titeket aki tud segítsen. Köszönöm szépen!

2013. márc. 11. 23:28
 1/2 anonim ***** válasza:

A szorongás miatt miért kell fürdetni?

Na, nem is ez a lényeg. Sajnos mindenhol borzalmasak a körülmények. Gondolom spéci szanatóriumra meg nincs pénzed. A legtöbb, amit tehetsz, hogy megpróbálsz beszélni a nővérekkel, gondozókkal, orvosokkal, hogy legyenek emberségesebbek. Szerintem sima útja van az áthelyezésnek egyébként, megpróbálhatod azt is, de csöbörből vödörbe, ahogy szokták mondani.


Szorongás miatt miért van zárt osztályon? Ez egy kicsit fura nekem.

2013. márc. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én nagyon megértelek, de ismeretség nélkül ezt nagyon nehéz lenne kivitelezni. Először befogadó kórházat kellene találni, aztán a beteget átszállítani. Hogy ott aztán valóban jobb lenne, arra nincsen garancia. A zárt osztály sehol sem vidám hely.
2013. márc. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!