Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek van benne igazság?

Szerintetek van benne igazság?

Figyelt kérdés

Ma beszélgettünk az egyik tanárommal (vagyis nem is tanár, csak önismeretit tart), és azt monda, minden pszichiáternek van beütése. Személyese tapasztalatai alapján mondta ezt. A végén így zárta a beszélgetést: "Ahhoz, hogy valaki pszichiáter legyen, fél lábbal a pszichiátrián kell lennie."


Mit gondoltok?


2013. márc. 12. 19:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Szorongásos problémával már elég sok pszichiáternél jártam, és volt olyan, amelyiknek tényleg volt valami baja, de teljesen normálisakat is ismerek. A tanárodnak nem igazán kéne önismeretet órát tartania szerintem.
2013. márc. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen ez pontosan úgy van,ahogy előttem írták.Vannak "defektes"pszichiáterek(mint ahogy "defektes" átlag emberek is) és vannak úgymond teljesen normálisak.
2013. márc. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha az teljes mértékben így lenne, ahogy a tanárod mondta, akkor nem létezne "hiteles" pszichiáter. Olyan lenne mintha egy bűnöző lenne a rendőrparancsnok, vagy dohányos ember tartana előadást a leszokás fontosságáról.
2013. márc. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én szívesebben járnék olyanhoz aki átélte amit én, és kilábalt belőle.


Remélem levonjátok a tanulságot.

2013. márc. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én inkább azt mondanám,az a jó pszichiáter,aki maga is átélte már ezeket a beütéseket,mert így tudja a legjobban átérezni és megérteni,amit a másik átél.Csernus Dr.azt mondta,ha nem lett volna ő is kis p..cs,akkor nem tudná átélni a kis p..csök nyomorát.
2013. márc. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Antimod ***** válasza:
Most őszintén: kinek nincs semmilyen beütése?
2013. márc. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!