Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kérlek írnátok vmi. Ermészetes...

Kérlek írnátok vmi. Ermészetes teát vagy valamit amitől jobb kedvem lesz?

Figyelt kérdés

Tudom, tudom, sport meg egészséges étkezés.... Meg, hogy kamasz vagyok, természetes ,hogy depis vagyok állandóan...


De borzasztóan érzem magam, már nem bírom. Teljesen egyedül, barátok és család nélkül, egy másik városban. Én ezt nem bírom tovább. Allandóan szomorú vagyok, és egyedül vagyok, és tudom a sport meg, a stb. és nem is akarok gyógyszert szedni, csak valami teát ,vagy valamit mondjatok, hogy egy kicsit lenyugodjak. .... :( Én ezt nem bírom tovább, nem bírom.... Haha, viccesen hangzik egy kamasztól, mindegyiknek biztos ez a baja.... De belefáradok.... Csak valami természetes teát, vagy nem tudom... Csak ,hogy ne zsongjanak ezen a gondolataim....


Nagyon köszönöm előre is!



2013. márc. 12. 21:29
 1/6 anonim ***** válasza:
26%
idd le magad vagy szerezz be valami drogot
2013. márc. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
ejj már, vegyél egy kis orbáncfüvet :)
2013. márc. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%

Citromfű tea elalvás előtt, magneB6, nyugodt zene meditáció.

Egyébként elmenni fodrászhoz valami új frizurát csináltatni is sokat segít ilyenkor. Megújulás, új lehetőségek.

És ha már egy másik városban vagy, ideje lenne körülnézned, menj egyedül városnéző körútra, keress szép helyeket:) vedd úgy mintha nyaralnál. (tudom nehéz, de muszáj változtatni a hozzáállásodon)

2013. márc. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
a magne b6 ilyen esetben nem sokat segít...
2013. márc. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Orbáncfű-tea. Nekem rossz hangulatú időszakaimban mindig bevált. A 2g-os filteres kiszerelésűt vedd, mert az 1g szerintem kevés, hogy megérezd.


1 hónapnál tovább ne használd, mert hozzászokhatsz. Én 2-3 hetes kúrákat szoktam tartani, annyi idő alatt felfigyelek annyi jó dologra a világban, hogy már ne legyen tovább szükségem rá.

2013. márc. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha elmész egy orvoshoz, ott is sokszor szerotonin visszavétel gátlót írnak fel, azért, hogy megnövekedjen a szerotoninszint az agyadban és így "jobb kedved legyen"; mivel annak a hiánya okozza leggyakrabban a depressziót.


A sok okos ezért szokta a sportot javasolni, mert a mozgás is megnöveli a szervezet szerotonin szintjét, ergo jobban fogod magad érezni tőle. Továbbá nagyon hatásos dolog még az is, ha naponta legalább egy órát a napon töltesz, mert az is pozitív hatással van a szervezetedre.


Gondolatok kordában tartására kiváló a meditáció, relaxáció. Csak leülsz, hallgatsz valami nyugtató zenét és nem gondolsz semmire. Csak hagyod, hogy a gondolatok jöjjenek és menjenek.


Teákat én nem tudok javasolni, de szedhetsz macskagyökér tartalmú természetes gyógynövénytablettákat, amik megnyugtatnak és talán úgy könnyebb ellazulni is.

2013. márc. 14. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!