Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » DEPRESZIOS VAGYOK. Monoton...

DEPRESZIOS VAGYOK. Monoton életet élek. Magammal foglalkozom mit tegyek hogy megváltozzon az életem? (se haver se barátnő! )

Figyelt kérdés
2011. jan. 14. 08:22
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
0%

Menj el orvoshoz...

Pszichiáterhez!

2011. jan. 14. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
80%

Sportolj, hallgass zenet, keress kapcsolatot a csaladoddal. En is depresszios vagyok, de nekem van ra okom. Negy babamat veteltem el, az utolsot 4 napja, egy pokoli ev van mogottem, az apam rakos lett, de szerencsere meggyogyult. Ezert ereztem ugy hogy nekem mar " jar" a boldogsag. Hat nem jar nekem semmi... Hulyen hangzik, de keszitsd leltart, hogy mi az amid van, ami miatt orulhetsz, meg fogsz lepodni, hogy milyen

" gazdag" vagy.

2011. jan. 14. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:

Magaddal foglalkozol, tehat meg nem vagy depresszios, talan felsz emberek koze menni es ismerkedni. Elj nyitottan es termeszetesen, menj emberek koze.

Onbizalom!

2011. jan. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:
köszi.de járok dokihoz gyogyszert is szedek.ötleteket szeretnék!
2011. jan. 14. 08:40
 5/39 A kérdező kommentje:
falun élek itt elfordulnak az emberek 1mástol.(kevesebb a lehetőség kapcsolatot családdal jo fogjuk rá!
2011. jan. 14. 08:43
 6/39 anonim ***** válasza:

Én hasonló helyzetben vagyok, mint te, súlyos depi, falun élek...

Hasonló emberekkel igyekszem barátkozni, beszélgetni, van egy-két olyan, akivel tudok is, de persze nem a lakóhelyemen!

Ha gondolod, írj privit, talán tudok ötleteket adni, esetleg beszélgethetünk is.

2011. jan. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim válasza:
Ha nem tetszik a hely, ahol vagy, és úgy érzed, hozzájárul a lelki problémáidhoz, akkor el kell menni, el kell költözni. Ez egy nagy váltás az életben, biztos sok hercehurcával jár, de egyszer muszáj lesz megcsinálni. Amíg ez nem sikerül, próbálj az interneten olyan embereket keresni, akikkel szeretsz kommunikálni - de ez csak átmeneti megoldás, ha a gyógyszer és a doki önmagában nem segít, akkor mindenképp az életkörülmények megváltoztatására van szükség.
2011. jan. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2011. jan. 14. 17:01
 9/39 A kérdező kommentje:
a második válaszolónak!! a depi nem divat tehát ez jön,egyébként is beteg vagyok....
2011. jan. 14. 17:14
 10/39 anonim ***** válasza:
100%
iratkozz be egy lövészegyesületbe.
2011. jan. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!