Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehet kiegyensúlyozottan élni...

Lehet kiegyensúlyozottan élni évekig párkapcsolat nélkül?

Figyelt kérdés
(22,L)
2013. márc. 19. 10:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, több ilyet is ismerek, de tényleg ideálisabb egy jó párkapcsolatban lenni. De mivel a párkapcsolatban élőknek is elég nagy része boldogtalan, nem hiszem, hogy ok-okozati összefüggés lenne a kettő között.
2013. márc. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen lehet. Nagyon sokáig is.

Ez egyéniségfüggő. Van, aki társasági ember, és akkor boldog, ha mindig van mellette valaki, aki szereti. Van, aki ezt nem feltétlenül igényli, mert sok minden másban leli örömét.

Én 9 évig éltem így, ezalatt sokat utazgattam, bejártam a "földgömböt". Ebbe nem fért bele egy komoly kapcsolat, egyéjszakás kalandoknál pedig többre tartom magam, még most is.

Aztán "beteltem" a vándorlási vágyammal, már annyira nem tett "boldoggá", elfogyott a kiváncsiságom és a családalapítás felé koncentráltam.

8 éve férjnél vagyok, családom van, és most Rajtuk kívül nem vágyom már másra...

2013. márc. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!