Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Talpaktól való irtózás (podofó...

Talpaktól való irtózás (podofóbia) mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés
Már lassan egy éve elkezdtem undorodni a talpaktól. Főleg akkor ráz ki tőlük a hideg, ha teljesen csupasz.. Egyszerűen nem tudok mit tenni, és már attól sikítok, ha valaki a cipőben lévő talpát az arcom elé rakja (heccből..). Olyankor rögtön beugrik a kép a csupasz talpakról és máris kikészülök.. Valami megoldás ez ellen?

#láb #talp #fóbia #irtózás #podofóbia #talpfóbia #lábfóbia
2013. márc. 21. 18:48
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
Ki az az idióta, akiaz rcodba tolja a lábát??? Fúj... Én is undorodom.
2013. márc. 22. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Van megoldás, bár a lábszagtól való undort nem biztos, hogy le tudják vetkőztetni.
2013. márc. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
68%
az az idióta én vagyok :P
2013. márc. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a (női) lábak, talpak a legszebbek a világon.

Ne emeld ki ezt a dolgot az emberek körében, mert tuti ezzel fognak direkt szívatni. Nem feltétlen lehet találkozni a hétköznapi életben olyan emberekkel, akik a lábát a járáson kívül másra használná (sajnos).

Néha látni olyat, hogy pl.: vonaton felteszi a lábát az ülésre valaki, de ez is ritka. Ilyen esetben ne ott ülj le, hanem máshol.

2018. máj. 23. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy kisebb talpfóbiám a jó női talpakhoz köthetően (a férfi talpakról tudomást sem veszek ami nem az enyém) amely egy izgalmi fétist generál, összepárosítva a kellemes lábszag gondolatával! 🥰🥰 bár azt is elfogadom ha valaki erre azt mondaná ez inkább csak egyfajta sokkhatás, a fóbia az arról szól ha valamit ellenez az ember!
2023. szept. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Akinek valódi talpfóbiája van (női talpakhoz köthetően is) az már tényleg elég rossz lehet belegondolni is nagyon szörnyű, főleg egy lábfétisesnek! 😢😢😢😢
2023. szept. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!