Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen agyserkentő szerek...

Milyen agyserkentő szerek vannak ami segít a tanulásban?

Figyelt kérdés
gyógyszer,BIO,legális,illegális

2013. márc. 21. 19:58
 1/6 anonim ***** válasza:
56%

Én fősulis koromban a vizsgaidőszakban koffeintablettán éltem. Jó is volt két évig. Akkor allergiás lettem rá, és azóta nemhogy kávét, de még kólát sem tudok inni, mert felmegy a pulzusom 120-ra.

Szóval óvatosan azokkal a serkentőkkel.

2013. márc. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
39%
ritalin.
2013. márc. 22. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%
alvás.
2013. márc. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
57%
Nincs szükség semmilyen szerre. Pihenj eleget, ne stresszelj rá a dolgokra, tanulj. Ez mindenkinek elég kell, hogy legyen. A tanulásban az segít a legjobban, ha te megtanulod a saját tuti módszereidet, stratégiáidat, és nem a szerek. Nem érdemes tönkretenned magad, így is elég sok káros hatás éri az embert, nem kell külön rádolgozni. Ha reggel intenzíven sportolsz, futsz vagy úszol, ez már elég ahhoz, hogy fitt legyél és jobban tanulj, mint az átlag.
2013. márc. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Rendszeres alvás,táplálkozás,és tanulás.Nekem ezek bejöttek.:)
2013. okt. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
piracetam. irasd fel a háziorvosoddal nincsen érdemi mellékhatása
2015. dec. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!