Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Utálok élni de nem lehetek...

Utálok élni de nem lehetek öngyilkos. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Rühellem az életem, ahogy van az egészet, legszívesebben most rögtön véget vetnék neki, csak nem akarok a szüleimnek fájdalmat okozni, így 2 tűz közé szorultam. Előbb utóbb bele fogok ebbe az egészbe őrülni. Mit tegyek?
2013. márc. 26. 21:44
1 2
 1/17 anonim válasza:
Ha gondolod dobj egy privit, és beszélgetünk a gondodról
2013. márc. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
Akkor a legjobb, ha a hajadnál fogva kirángatod magad a sz*rból, vagy segítséget kérsz egy szakembertől. Ha nem, akkor marad az önsajnáltatás, és egyre mélyebbre fogsz süllyedni a mocsokban, egyre jobban fogod utálni magad, hogy se ki nem tudsz törni a helyzetedből, se kinyírni nem mered magad. A problémáidat sajnos más nem fogja megoldani helyetted, ezt nem is tudná megtenni, de segíthet.
2013. márc. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Mi a baj? Irj privit,megbeszéljük.
2013. márc. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Én is rühellem a sajátom, és már gondolkoztam öngyilkosságon. Járok szakemberekhez, szedek gyógyszereket, de nem használ semmi.
2013. márc. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
0%
Szerezz egy fecnit, nyald be, aztán egy objektív, önismereti trip.
2013. márc. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
100%
Ugyanez a problémám van... Képtelenség így élni..
2013. márc. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
MOst én is így érzek nagy vonalakban. Katasztrófa, hgoy egy lánynak sem kellek, hogy mindgi kigúnyolnak, megaláznak,hogy minden csak a külsőről szól, hogy én sosem fogok megfelelni egy lánynak sem, hogy én sosem fogok egy lánynak sem kelleni, mert ronda vagyok. Mi értelme így élni? Senki sem szeret, családom se lehet, se gyerek, semmi, csak, mert genetikai selejt vagyok, nem tökéletes justine bieber fejjel. :(
2013. márc. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nekem is szoktak ilyen idoszakaim lenni. Rendszeresen azok utan, hogy elrontok mindent. Nekem semmi problemam nem lett volna az eletben, ha nem vagyok idiota. De az voltam. Bekerultem a korba, ahonnan nagyon nehez kimaszni. Problemat problemara halmoztam. Aztan rajottem, hogy beteg vagyok, nem sokara szakemberhez megyek, mar van idopontom. Azota boldog vagyok, mert hiszem, hogy fog tudni segiteni, es hiszem, hogy akarmi legyen a problemad, tudnak rajta segiteni majd. De a segitseget kerni kell, magatol nem fog jonni!
2013. márc. 27. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
"korba" = ko:r, csak angol a billentyuzet.
2013. márc. 27. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Az a bajom, hogy kb 1 éve még voltak barátaim, volt barátnőm elég komoly kapcsolatom volt vele, de ő elhagyott másér, a barátaim eltávolodtak tőlem ( a mai napig nem tudom miért !! ) és kb arról szól mindennapom hogy elmegyek suliba , hazajövök , tanulok v vmi, este meg lefekszek és 18/f évesen rohadtúl nem erről kéne szólnia az életemnek, mint egy notredámi törönyőr... és próbáltam változtatni de semmi, hiába ismerkedtem/barátkoztam semmi. nem jön össze, bár igazából nem nő kéne , hanem egy igaz barát :( ez egy kis része az életemnek, és komolyan ebbe a tehetetlenségbe bele fogok örűlni, és egyszer csak végzek a szar életemmel... de köszönöm a válaszokat !
2013. márc. 27. 10:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!