Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az normális, hogy mindent...

Az normális, hogy mindent lemosok, rostos üditő dobozt, konzervet, sörös, energiaitalos "flakont", nem sorolom, de zavar nagyon hogy piszkos?

Figyelt kérdés
Kényszer lehet?
2013. márc. 29. 11:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem legalább is közel van a kényszeres viselkedéshez.
2013. márc. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehetséges, igen ... mióta van? ... van ok amiért teszed? mármint úgy értem, hogy történt valami korábbna, ami arra sarkal, hogy ezt tedd, mondjuk egy ebból származó fertőzés stb.?
2013. márc. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem normális. Tényleg ki kellene elemezned magadban, hogy ahogy előző írta, MIÉRT teszed. Mit gondolsz közben. Hogy megfogdosták mások, és rád ragad valami betegség? Vagy azért, mert utálod az idegeneket akik megfosdosták? Vagy mert valakitől azt tanultad, hogy ezt így kell? Vagy nagyon ügyelsz arra, hogy idegen rezgések semmiképp se zavarják meg a saját rezgéseidet?
2013. márc. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Teljesen normális.
2013. márc. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Pontosan,mert összefogdossák, és nagyon félek a betegségektől.De a folyamatos kézmosást is túlzásba viszem, nagyon kivan száradva a kezem, mondjuk a hajam,bőröm is szárad...de más rossz szokásom is van, ha valami negativ rzésem jön(ami sűrűn előfordul) megismétlek mozdulatokat, vagy azt mondom magamban többször hagyjál bkén rossz gondolat,kb 12 éves korom óta.
2013. márc. 30. 00:16
 6/8 anonim ***** válasza:
Ezu a "hagyjál békén rossz gondolat" ez hatásos lehet, de azt hiszem, az is rossz godnolat,hogy ennyire félsz a betegségektől. Ott van az immunrendszer, az arra való, hogy megvédjen minket, felfalja a kórokozókat. Viszont ha nem adsz neki kórokozókat, képes lesz a saját testedből falatozni. Szóval kell valamennyi kis piszok, az az egészséges.
2013. márc. 30. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát ez egyre jobban kényszerbetegségnek tűnik nekem, OCD .. keress rá .. sok mindent leírnak róla neten is. Ajánlom a bura.hu -t, ott van hasonló fórum. A kényszerbetegség lehet fizikai elváltozás is, amire antidepit adnak, ha jól tudom, vagy lelki eredetű is. Lehet érdemes lenne felkeresned egy pszichológust/átert, bár nem tudom mennyire befolyásolja ez a mindennapi tevékenyégeidet. Most hány éves vagy?

Am kényszergondolataid nincsenek? Ilyenek, hogy: bántani valakit, leszúrni valakit, leugrani valahonnan, bemenni a vonat alá, káromkodni stb. Amolyan énidegen gondolatok, amit amúgy nem tennél meg, csak úgy beugranak..

2013. márc. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
De, de vannak...25 vagyok, lány
2013. márc. 30. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!