Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Jobb ha meghalok?

Jobb ha meghalok?

Figyelt kérdés
sokszor rámtör a sírhatnék, ok nélkül. most a tavaszi szümetben ki se mozdultam itthonról, volt hogy csak feküdtem néma csendben órákig. ezerszer átsiklott a gondolat a fejemen, hogy megölöm magam. a szüleimnak nem merek szólni arról, hogy mi zajlik le bennem. gyűlölök élni. mit csináljak magammal?
2013. ápr. 2. 17:11
 1/3 anonim ***** válasza:
30%
Az attól függ hány éves vagy. Élj úgy 30 éves korig ha addigra sem változik semmi akkor csak nyugodtan.
2013. ápr. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem hány éves vagy? Vannak barátaid? Ha nincsenek el kell kezdened eljárni olyan helyekre ahol korodbeliekkel ismerkedhetsz meg. Vannak kortárs segítő csoportok szinte minden településen. A lényeg az, hogy bármennyire is rossz most, és bármilyen rossz is volt eddig, ha esélyt sem adsz arra, hogy a jövőben jó legyen semmi sem fog változni.
2013. ápr. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok, és hát vannak barátaim de nem mindig állnak ki mellettem.. sőt. régebben eljártam helyekre haverokkal, de már nem hívnak, meg nem is szeretnék elmenni
2013. ápr. 7. 00:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!