Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ezzel orvoshoz kéne fordulnom,...

Ezzel orvoshoz kéne fordulnom, vagy mi ez?

Figyelt kérdés
Multkor sétálgattam az egyik haverommal a parkban, és leültünk, majd minden ok nélkül egyszer csak rettenetesen megilyedtem. azt hittem elájulok, hirtelen belekapaszkodtam a padba. Majdnem elmenekültem, de a haverom szerintem észre se vette. Az egész csak pár másodpercig tartott. Aztán 1 perc alatt elmúlt, és még egy kicsit utánna izgultam. Aztán tegnap a buszon volt ugyanez. A rossz érzés ismét csak pár másodperc volt. Viszont most jobban megilyedtem. Utánnaolvastam, és nem akarom bebeszélni magamnak, de ez pánikroham? De nem értem mér ilyen rövid, vagy szerintetek mi, és elmennyek orvoshoz. Azt írták hogy általában 15 perc. Hát én egy éve otthon több mint fél óráig pánikoltam, akkor halálfélelmem folt, de aztán el mondtam anyának, majd nem foglalkoztam vele. De ez az új izé, ez olyan mint ha elájulnék.

2013. ápr. 2. 17:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy valami szervi bajod van, menj el körzetihez első körben és mondd el ezt neki!
2013. ápr. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem is menj el dokihoz, és ami a legfontosabb, ne beszéld be magadnak, sőt azt suggalld, hogy nem vagy az!
2013. ápr. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!