Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Aki nem az a beszélgetős...

Aki nem az a beszélgetős leszólítós típus, vagytok még így?

Figyelt kérdés

a helyzet nem vagyok valami nagy társasági ember, ne értsetek félre akivel kialakul azzal jól elvagyok, bolondos vagyok, de alapjaiban pl abszolút nem szórakozós típus, hogy elmenni bárba ismerkedni nyomni a "vakert" a lányoknak. Ha utazok is valakivel többnyire csak azt érzem hogy nincs kedvem leszólítani erőltetni a beszélgetést, ilyenkor valahogy azt érzem nem önmagam vagyok, de az is lehet csak azért van ez mert nem ismerkedem és ezért érzem idegennek a helyzetet. Talán szimplán ilyen tipus vagyok. Hm és tudjátok mi a furcsa, mégis vágyom valakire, néha szeretnék ilyen ful gátlástalan lenni.

Ezt az egészet inkább lányokra írtam.

Na ezt jól megfogalmaztam:) igazán kérdésem nem származott a dologból, de jól esett leírni.

Vagytok még így?


2013. ápr. 2. 19:10
 1/6 anonim ***** válasza:

En is total igy vagyok. Van mikor abszolut nincs kedvem beszelgetni es van hogy be sem all a szam. Ezt azert utalom.mert aki ugy ismer meg h nem beszelek az meg is lepodne ha nem igy latna. :D Nekem ugy erzem az ismerkedessel is bajom van mert szivesen beszelek en barkivel barmirol de az a kezdeti bajcseveges nem az en mufajom....Foleg ugy hogy konkret velemenyem sok mindenrol nincs is...mert nem az erdekel ami egy korom belit. Nem vagyok plazacica stilus. (nem ugy kell erteni h nem adok magamra de nincs csucsoritos kepem feszen :D ) E miatt foleg csajokkal nem tudok baratkozni. A fiuk is inkabb azutan vesznek eszre mikor rajonnek hogy a festett csajok amugy is ures fejuek...tisztelet a kivetelnek ..

20L

2013. ápr. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóan vagyok... Én bulikba nem megyek, mert nem érzem jól magam, feszengek, de egy kevés idő után négyszemökzt pl. fel tudok oldódni, és beszélgetni, hülyülni
2013. ápr. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, szintén ilyen vagyok én is.
2013. ápr. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha fejlődsz és kilépsz a korábbi megszokott komfortzónádból, az kellemetlen érzés lehet, és sokszor úgy érzed majd közben, ez "nem te vagy". De ez csak annak a jele, hogy csinálni kell tovább az új dolgot, míg szokássá nem válik és a személyiséged része nem lesz.
2013. ápr. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is teljesen ilyen vagyok. Nagyon szeretnék én is ismerkedni barátokat szerezni, de azt nem tudom megtenni, hogy valakit megszólítsák legyen szó évfolyam- iskola társról vagy bármelyik korombeli lánytól. én sem tudom mit tehetnék:(
2013. ápr. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

4 válaszoló.

Szó szerint, és néha olyan buta gondolatom van hogy ez nem én vagyok..pedig ahogy írod ez csak azért lehet mert kilépek az én kis "konfortzónámból". És mivel el vagyok szokva tőle, idegennek érzem. Holott ahogy írod, teszem teszem,... idővel majd részemmé válik.

2013. ápr. 9. 23:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!